دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی LFF 2020: Stray – “شما را برای بیشتر آرزو می کند”

منحرف شدن مستندی از فیلمساز است الیزابت لو، به دنبال سفرهای سه سگ ولگرد در استانبول. این فیلم به ما اطلاع می دهد که سگ های ولگرد در ترکیه در این شهر پذیرفته می شوند و توسط مقامات نظارت می شوند اما آزادانه می توانند پرسه بزنند. بیش از سه سال که این سگها فیلمبرداری شده اند ، خود به عنوان ناظران نسبتاً بی طرف جامعه ترکیه عمل می کنند. گشتن در اطراف کافه ها یا دوستی با مردم محلی ، همه چیز در زندگی یک سگ است ، هر چند گاهی خسته کننده است.

ولگردها برای روایتی تلاش می کند که بتواند خود را در آن بسازد ، نزدیکترین چیزی که به یک داستان می رسد این است که سگها با پسران سوری که به سختی با سگها می خوابند دور هم جمع می شوند. پسران در اوایل نوجوانی هستند ، و این سیستم در هاله ای از ابهام خود را رها کرده است ، آنها روزهای خود را با چسباندن و چسباندن چسب می گذرانند. منبع خوشبختی آنها سگهایی است که ملاقات می کنند. بدون توجه به شرایط ، سگ اثبات بهترین دوست انسان است. مشتاق سگی هستند که بتوانند نگهداری و پرورش دهند در خیابان ها به دنبال توله ای هستند که می توانند در آنجا بگیرند.

از آنجا که این اتفاق می افتد سگهایی که دنبال می کنیم در انواع و اقسام شرایط قرار می گیرند ، با این حال ، این یک فیلم بچه ای نیست بتهوون یا بانو و ولگرد. سگها مجبورند زندگی خود را انجام دهند و اگرچه مردم محلی از نوازش آنها و آتش سوزی خوشحال هستند ، اما همه آنها تغذیه نمی شوند. هیچ کدام از این سگ ها با یکدیگر بازی خوبی ندارند. این یک زندگی خشن برای سگ ها است حتی اگر مجبور نباشند خود را از همه مشکلاتی که شنیده اند نگران کنند – در یک مرحله یک سگ به اعتراض به حقوق زنان پیوست ، بی توجه به پلیس و مراقبت تصادفی را که دریافت می کند ، به عنوان شعارهایی در اطراف او می دهد.

فیلم پیشنهادی  یک نسخه از مجموعه فیلم های 4 ایندیانا جونز را با 4K Ultra HD + Blu-ray برنده شوید

الیزابت لو در حال فیلمبرداری درخشان مستند به روش سینمایی است. این دوربین تنها برای دنبال کردن سگها در یک پارک و خارج از شلیک ، از طریق پارک ها و مناطق شهری ساکن است. الیزابت همچنین صدا را کمی تغییر می دهد ، بنابراین مکالمات مختلف از رای دادن به رئیس جمهور اردوغان تا رویارویی با یک شوهر غفلت را شنیدیم. از آنجا که سگها نمی دانند ، ترکیه در یک دوره پر فراز و نشیب به سر می برد. این یک دیدگاه جالب است که هر کشوری ، نه فقط سگها ، بلکه پسران پناهنده نیز به دنبال ولگردهای خود می رود ، اما هرگز بیش از حد درگیر نمی شود و شما را برای بیشتر آرزو می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *