دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی LFF 2020: Undine – “خوش ساخت”

لغو کردن یک فیلم آلمانی زبان است که در برلین و حومه همسایه واقع شده است. به عنوان یک افسانه مدرن ، لغو کردن پس از اینکه توسط رئیس سابق خود در 5 دقیقه اول فیلم دور انداخته شد عاشق یک مرد می شود. او که از محبوب پسر جدیدش خبری نیست ، نوعی روحیه آب است و سوگندهای جادویی که باید با آن زندگی کند سختگیرانه و بخشنده نیست. عاشقانه بین لغو کردن و کریستوف ، مرد جدیدش ، قسمت عمده ای از فیلم را تشکیل می دهد ، در حالی که عناصر جادویی از راه دور نگه داشته می شوند و در نتیجه یک فیلم دوست داشتنی و مضحک ایجاد می شود.

لغو کردن و کریستف توسط آبجو پائولا و فرانتس روگوسکی به ترتیب بازیگران فصلی گرم و مهربان هستند و عاشقانه هایشان باورپذیر می سازد. در حالی که کریستوف در اکثر صحنه ها یک توله سگ بیمار عشق است لغو کردن جذابیت خود را حفظ می کند در حالی که اسرار خود را پنهان می کند. جلسه در موزه ای که در آن لغو کردن به عنوان یک مورخ کار می کند و با ارائه راهنمایی هایی در مورد تغییر چشم انداز برلین از جنگ جهانی دوم تا به امروز ، ما با شنیدن صحبت های طولانی او روبرو می شویم – با بیشترین میزان صحبت او روی صفحه. این یک تور جالب است ، اما این نمونه بیشتری از دنیایی است که به نظر می رسد فیلم قصد دارد باشد. نکات مربوط به سحر و جادو ، مانند نسخه بسیار واقع گرایانه ای از آن ، نادر و مهم هستند شکل آب.

این فیلم خوش ساخت است ، کارگردان (و نویسنده) کریستین پتزولد با دست ثابت ما را از طریق فیلم حمل می کند. مطمئناً ، هر کارگردان آماتوری علاقه شما به این فیلم را از دیرباز از دست داده است ، بنابراین بدون تحویل چیزی واقعاً فوق العاده ، شما را به طرز دلهره آوری می کشاند. اگر فیلم کمی بیشتر به این موضوع فرو می رفت ، می توانست جالب تر باشد ، اما پتزولد علاقه ای به این موضوع ندارد ، بلکه به این عاشقانه غم انگیز می پردازد. لغو کردن، با وجود همه بازیگران جذاب و کارگردانی آن ، که در اطمینان آن جسورانه است ، شما منتقل می شوید اما در نهایت تحقق پیدا نمی کنید.

فیلم پیشنهادی  Love Death + Robots Season 2 یک تریلر Red Band دریافت می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *