دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی SFF 2020: کریسمس مبارک ، Yiwu

در پاسخ به همه گیر جهانی ناشی از COVID-19 ، بیست و ششمین جشنواره فیلم سارایوو برنامه کامل خود را بصورت آنلاین منتقل کرد …

دو عنصر قابل توجه سینمایی که گم شده اند ، یک امتیاز و روایت موسیقی هستند که یک تجربه همهجانبه را برای بیننده ایجاد می کنند. در ابتدا ، این بی نظمی است که در وسط چیزها پرتاب می شود اما تجرب authent اصیل تری ایجاد می کند. موارد معدودی وجود دارد که دوربین از نزدیک شروع به ایجاد یک تصویر تقریبا سورئال می کند و به تدریج به عقب می کشد تا یک محیط قابل تشخیص تر را نشان دهد. دستیابی شگفت آور از دسترسی مالتن كوواویویچ به مستندكنندگان به سوژه های او كه او را در ضبط مکالمات خصوصی آنها در خانه و کارخانه شگفت انگیز می کند.

فیلم پیشنهادی  ولگرد - زندگی سه سگ را در پیش پرده مستند جدید دنبال کنید

قدم زدن آهسته است زیرا كوواویویچ از شلیك مداوم عکسهای طولانی استفاده می كند كه به نوعی تقلید از روال روزمره و یکنواختی را که کارگران باید طی کنند ، دارند. یک لحظه دراماتیک و خیره کننده خاص اتفاق می افتد ، هنگامی که دوربین در یک حیاط حمل و نقل عظیم که در آن ظروف رنگی مختلفی منتظر است و در حال بارگیری بر روی کشتی های باری حمل می شود ، می گذرد. به همان اندازه که تحسین برانگیز است که فیلم رویکرد مشاهده ای دارد ، می توان راحت پیگیری کرد که چه کسی است که سرمایه گذاری عاطفی را در آنچه اتفاق می افتد دشوار می کند. کارگران در ماشینکاری زندگی کارخانه گم می شوند و شاید همین نکته باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *