دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی TIFF 2020: آماده سازی با هم برای یک دوره نامشخص از زمان

که در آماده سازی برای یک دوره نامعلوم با هم، نگاهی به یک اتاق آغاز یک داستان عاشقانه برای مارتا است (ناتاسا لک لک) ، یک جراح مغز و اعصاب 39 ساله در نیوجرسی. وی که 19-20 سال گذشته را در ایالات متحده به تمرین در یک مرکز مشهور مغز و اعصاب گذرانده است ، علی رغم اینکه هفت روز در هفته کار می کند ، یک خانه ، بخشی از یک خانه ساحلی و شغل موردعلاقه خود دارد. با این حال عشق از او دور شده است ، بنابراین اکنون او در حال بازگشت به زادگاه خود بوداپست است تا با مردی که یک بعد از ظهر او را در یک کنفرانس ملاقات کرده است دیدار کند. آنها هیچ اطلاعات تماسی را رد و بدل نمی کنند ، اما برنامه ریزی می کنند ، “قبل از طلوع آفتاب“ایده ، برای دیدار در ساعت 5 بعد از ظهر در یک ماه در محل مورد علاقه خود ، انتهای آفت از پل آزادی.

با این حال ، مردی که قصد داشت او را ملاقات کند ، یانوس درکسلر (ویکتور بودو) ، نشان داده نمی شود. مارتا ناامید است ، اما ارتباط آنها چنان قوی بود که به جای پذیرش شکست ، وی تصمیم گرفت تا وی را در بیمارستانی که در آن شاغل است ردیابی کند. او را در یک پارکینگ قرار می دهد و او را صدا می کند ، فقط برای اینکه او ادعا کند که اصلا نمی داند او کیست (همه اینها در ده دقیقه اول فیلم ها اتفاق می افتد و سرمایه گذاری مخاطبان را تضمین می کند). او تقریباً به خانه می رود ، اما در عوض مارتا یک آپارتمان کوچک به مشرف به پل آزادی که در آن قرار بود ملاقات کنند ، بدست می آورد و به راحتی می تواند در بیمارستان محلی شغل خود را تأمین کند تا بتواند با ژانوس ارتباط برقرار کند.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: یک روز بارانی در نیویورک - "خنده دار وقتی که لازم باشد و بسیار جذاب است"

آنچه در زیر می آید یک رمز و راز آهسته و سوزان است ، نوع دیگری از او گفت ، جایی که شما هرگز نمی دانید چه کسی تظاهر می کند یا حقیقت را می گوید. خیلی راحت می توانست در آن افتاده باشد جاذبه مهلک قلمرو ، اما در عوض نویسنده-کارگردان لیلی هوروت پیچ ها را به آرامی و بی سر و صدا نگه می دارد ، بنابراین هرگز واقعاً نمی دانید واقعیت چیست. حتی مارتا از یك روانپزشك كمك می گیرد ، متقاعد شد كه حتماً همه چیز را تصور كرده است. قرار دادن فیلم در یک محیط پزشکی ، غوطه ور در علم و واقعیت به عنوان یک تضاد برای عدم اطمینان کافی فیلم است.

بازیگر نقش اول استورك غالباً مسحوركننده است زیرا مارتا قادر است به نوبه خود به عنوان جراح جدی مغز و اعصاب و همچنین راوی بالقوه غیرقابل اعتماد ، اغلب در همان صحنه ، تصویر كند. تصمیم کارگردان Horvát برای فیلمبرداری کامل در 35 میلی متر باعث می شود فیلم اغلب یک حس نوستالژیک و عاشقانه داشته باشد. توانایی او در ساختن این معما که به آرامی در حال گسترش است ، او را به یک نویسنده / کارگردان برای تماشا تبدیل می کند. با این حال ، در حالی که آغاز آن جذاب است ، فیلم برای آخرین اقدام خود از دست می رود ، جایی که ساخت و ساز و دستکاری روانشناختی به طور ناگهانی برای یک نتیجه گیری ضد کلکاتیک و تحقق ناپذیر به پایان می رسد و اجازه می دهد واقعیت خیلی زود ظهور کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *