دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی TIFF 2020: آماده سازی برای یک دوره نامعلوم با هم

با یادداشتی در دست با ذکر زمان و مکان ، مارتا ویزی به یک پل در مجارستان می رود تا با پزشکی که در یک کنفرانس پزشکی در نیوجرسی با او روبرو شده بود ملاقات کند. هنگامی که او با هدف محبت خود برای نشان دادن روبرو می شود ، او ادعا می کند که آنها قبلا هرگز ملاقات نکرده اند. مارتا در وسط خیابان فرو می ریزد اما خونسردی خود را به دست می آورد و برمی خیزد. پس از اینکه برای اندیشه ترک مجارستان برای مدت کوتاهی معاشقه کرد ، وی تصمیم به ماندن می گیرد ، در یک بیمارستان محلی استخدام می شود و در اصل یانوس (ویکتور بودو) را به زحمت می اندازد تا ارتباط مرموزی را که در حضور او احساس می کند ، باز کند.

خوشبختانه ، داستان به مرحله تکامل نمی رسد جاذبه مهلک قلمرو با این حال ، به ذهن خطور می کند ققنوس جایی که بازیگر اصلی با بازی نینا هوس تعجب می کند که آیا با دیدن مردی شبیه شوهرش ذهنش در حال بازی دادن است. مارتا در فصول درمانی شرکت می کند و یک جراح مغز و اعصاب بسیار شایسته است ، بنابراین هیچ پیشنهادی برای روان پریشی وی وجود ندارد. موضوع کلی به پیچیدگی مغز و توانایی دستکاری آن می پردازد. برش های پرش و جنبه های روایت ، گاهی اوقات زیبایی شناختی چندپاره ای ایجاد می کند که شاید نشان دهنده این باشد که با گذشت زمان مغز خاطرات کاملاً تفسیری و جزئی را حفظ می کند.

فیلم پیشنهادی  New York Comic Con 2020 یک رویداد تمام دیجیتالی خواهد بود

ناتاسا استورک می تواند پیچیدگی عاطفی نقش را به تعادل برساند ، اما نمی توان همین را برای ویکتور بودو گفت که فاقد هرج و مرج برای یک زن است تا همه چیز را کنار هم بگذارد. در مورد چگونگی ایجاد رابطه بین آنها ، هنوز هم مانند یک رمز و راز احساس می شود. اما دوباره چند بار با زوجینی روبرو می شوید و از خود می پرسید که چگونه آنها با هم زندگی می کنند؟ این قدم زدن آهسته است و جنبه هیجان انگیز را برجسته می کند ، زیرا سرگردانی های مارتا باعث می شود بیننده تعجب کند که کجا آنها را به کجا می برد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *