دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی TIFF 2020: تخلف

“فقط آن را بکش ، فقط بعداً شما را گاز می گیرد.” کلماتی که در اوایل صحبت می شوند تخلف فيلمي را كه به دنبال آن مي آيد ، نگاه كنيد ، يك نگاه منحصر به فرد و صميمي به آسيب و شقاوت انسان

میریام (مادلین سیمز-کمتر) و همسرش کالب (اوبی ابیلی) در سفر به خواهرش گرتا (آنا مگوایر) و برادر همسرش دیلن (جسی لاورکومب) در یک کلبه منزوی. در راه میریام و کالب اختلاف زیادی دارند و ناراحت کننده به نظر می رسند ، نشانه هایی از مشکلات ازدواج آنها است که آنها را همراهی می کند. در مقابل ، گرتا و دیلان در بدو ورود با یکدیگر گرم و راحت هستند.

این چهار نفر هفته ای استراحت و آرامش را شروع می کنند ، در دریاچه شنا می کنند و کنار آتش می نوشند. با این وجود پویایی در گروه دائماً تغییر می کند. این دو خواهر بین عشق ، آسیب پذیری و رقابت در نوسان هستند ، یک شیمی و سابقه عجیب بین میریام و دیلن نیز مشهود است. اما وقتی یک عمل شرورانه و وحشیانه در چهار نفره رخ می دهد ، میریام مجبور به تصمیم گیری شدید درباره اینکه تا کجا مایل است برای انتقام شود ، می شود.

نویسنده و کارگردان سیمز-فلور فوق الذکر و همچنین کارگردانی شده است گرد و غبار مانچینلی، تخلف یک بررسی ناراحت کننده و حیرت انگیز از روان میریام است. در حالی که بسیاری از فیلم ها با عمل نهایی کاتارسیس پایان می یابند تخلف درعوض 48 ساعت با میریام درمورد عمل انتقام جویانه می ماند. به همین ترتیب ، با کمک عملکرد روشمند و آگاهانه مادلین سیمز-فورور ، ما در پرتره ای کامل از تجربیات دردناک او ، مجبور به تماشای نحوه برخورد وی با خسارات روانی خیانت و مجازات هستیم.

فیلم پیشنهادی  هالیوود رایان مورفی یک تریلر دریافت می کند

سازندگان فیلم در اینجا دو جدول زمانی جداگانه بافته اند. داستان نویسی غیرخطی در ایجاد احساس در ابتدا از ساخت پیچیده فیلم م effectiveثر است. هر زمان گذار دقیق و عمدی به نظر می رسد. هنگامی که عمل وحشتناک و دلهره آور انتقام آغاز شود ، آنها بی وقفه با آن می مانند. همانطور که میریام با دقت تمام نقشه محاسبه شده خود را اجرا می کند ، هیچ آرامشی وجود ندارد ، همانطور که به او پیشنهاد نشده است.

این رویکرد منحصر به فرد برای بیان این داستان انتقام یعنی تخلف از بسیاری از تیپ های ترسناک / مهیج معمولی که می تواند این ژانر را آزار دهد ، جلوگیری می کند و در نهایت فیلم را بالا می برد. با این حال لحظاتی وجود دارد که کلیپ های طبیعت پراکنده کمی بیش از حد و تکراری به نظر می رسند و باعث می شود پروژه پایان یافته آنها کمی طولانی تر شود. با این وجود هیچ یک از اینها نمی تواند از موفقیت موفقیت آمیز روایتی ناراحت کننده ، خنک کننده و پیچیده که اساس انتقام و اگر ارزش آن را دارد ، س questionsال کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *