دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی TIFF 2020: سایه در ابر

توجه: بازبینی زیر حاوی ‘اسپویلرها’ در مورد نوع هیولا در این فیلم است. به هر حال در 30 ثانیه اول فیلم خواهید فهمید ، اما اگر نمی خواهید بدانید که وارد شوید ، اینجا را مطالعه نکنید.

در خلال جنگ جهانی دوم ، خلبانان نیروی هوایی سلطنتی از وقایع عجیب و غریب مربوط به موجودات مخرب و مخرب خبر دادند. این موجودات که به صورت گرملین ساخته می شوند ، هواپیما را می جوند ، سیستم های ناوبری را از بین می برند و سیم های برق را بیرون می کشند. مطمئناً هیچکدام از اینها درست نبود ، اما این امر به داشتن روحیه کمک می کند که اگر فرود بی رویه یا هواپیمای آسیب دیده داشته باشید ، او را مقصر بدانید. RAF حتی دارای یک سری پوسترهای ایمنی بود که گرملین ها حاوی جملاتی از جمله “Gremlins فکر می کنند صدمه زدن به شما سرگرم کننده است.” همیشه از مراقبت استفاده کنید “. راستش را بخواهید ، من تصوری از این موضوع نداشتم و مطمئناً این تنها چیزی است که شما از تماشای آن خواهید آموخت سایه در ابر، اما این قصیده فیلم B برای زنان نیروی هوایی جنگ جهانی دوم مطمئناً لذت سرگرمی فیلم هیولا را دارد.

سال 1943 است ، و مود گرت (Chloë Grace Moretz) بسته به دست ، روی قیروبود پایگاه هوایی اوکلند قدم می گذارد. هواپیمای B-17 بنام The Fool’s Errand ظاهر می شود ، دختری سوزن کشیده که در کنار آن نقاشی شده است. او با دستور سوار هواپیما می شود که کیسه ای را که حمل می کند ایمن نگه دارد و آن را به مقصد برساند. با این حال مردان سرنشین از روبرو شدن هواپیما با هواپیما یا حضور او راضی نیستند. او را به برجک پایین هواپیما برای پرواز پایین بیاورید ، در حالی که او به نظرات زن ستیزانه آنها درباره ارتباطات گوش می دهد.

فیلم پیشنهادی  صحنه افتتاحیه آکادمی Umbrella Season 2 را تماشا کنید

با این وجود اینجاست که او شروع به شنیدن و دیدن چیزهایی می کند که به او امکان می دهد در واقع دو دشمن با آنها در آسمان وجود دارد – ژاپنی ها و یک گرملین (که به نظر می رسد یک خفاش میوه ای بزرگ روی استروئیدها باشد). با وجود هشدارهای خود در مورد هر دو مورد ، مود اخراج می شود و مورد تمسخر قرار می گیرد ، او یک زن است بنابراین آنچه می گوید احتمالاً درست نیست. زندگی هرکسی که سرنشین آن است به دلیل ناآگاهی آنها در معرض خطر است و همانطور که می توانید فرض کنید این هیبرید ترسناک / اکشن باشد ، هرج و مرج ایجاد می شود.

نویسنده-کارگردان روزان لیانگموفقیت در این فیلم به دلیل عملکرد پویای مورتز است. برای نیمه اول فیلم ، چهل دقیقه خوب ، مورتز در یک فضای باورنکردنی کوچک محصور شده است ، تنها شخص روی صفحه و با این وجود همچنان جذاب و جذاب است ، زیرا جزئیات مأموریت مود به آرامی آشکار می شود. با این حال نیمه دوم است که ستاره فیلم می خواهد او را قرار دهد لگد زدن آموزش استفاده خوب ، و مورتز تبدیل به یک قهرمان اکشن می شود که نباید با او دست و پا بزنید ، حتی وقتی که ماهرانه از نیروی جاذبه سرپیچی می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *