دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی TIFF 2020: سقوط

ویلیس در هواپیما به همراه پسرش جان ، ذاتی بی پروا ، لجوج ، بی ثبات و متعصب را به نمایش می گذارد که غیرقابل کنترل است. فلاش بک ها نشان می دهند که هرچه زوال عقل او گذشته و حال را بدتر می کند و در حال مخلوط شدن است و شخصیت خصمانه او در طول سالها ثابت مانده است. این تضاد با این واقعیت بیشتر می شود که فرزندانش جان و سارا به همان اندازه که او تحمل نمی کند دلسوز هستند.

نادیده گرفتن بازیگری ویگو مورتنسن و لورا لینی سخت است که هر دو در تئاترهای بی نظیر زندگی می کنند و از دیدن با هم روی صفحه نمایش خوشحال می شوند. هیچ چیز پر زرق و برق در راه نمایش احساسات خود وجود ندارد که در خدمت تقویت بیشتر آنها باشد. مشکل این است که ویلیس یک شخصیت برتر است که همیشه در جلد 10 است و باعث می شود او فقط سر و صدا کند. شاید این یک تصویر واقع گرایانه باشد. آیا مردم واقعاً تغییر می کنند؟ یک ضرب المثل سینمایی وجود دارد که می گوید شخصیت ها در هالیوود قوس دارند در حالی که آنها فقط سعی در زنده ماندن در تولیدات مستقل دارند. در حال سقوط قطعاً در گروه دوم قرار می گیرد.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: Clapboard Jungle - "هر کسی که فیلم را دوست داشته باشد و از تلاشش برای ساختن آن قدردانی کند ، از این مستند لذت می برد"

مهارت واقعی در توانایی استفاده از قطعات گذشته و ادغام آنها با زمان حال است تا از نظر بصری وضعیت روحی رو به وخامت و آموزش فکری ویلیس را نشان دهد. گذشته با رنگ های گرم زمین به تصویر کشیده می شود تا احساس نوستالژی فراهم شود در حالی که حال یک پالت رنگی سرد دارد که شبیه سردی است که ویلیس نسبت به جهان احساس می کند. همیشه ایجاد تعادل در حین اجرا و کارگردانی به طور همزمان روی حیله و تزویر است اما ویگو مورتنسن یک انسان رنسانس است که باعث می شود بتواند به درستی از عهده نقش های دوگانه برآید. دیدن اینکه چگونه او می تواند برای تجربه بعدی سینمایی در پشت دوربین ، به این تجربه دست یابد ، جذاب خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *