دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی TIFF 2020: شکارچیان ترافل

داشتن توانایی جسمی برای سفر در زمین های ناهموار و دسترسی به نیش هایی که حس بویایی زیادی دارند ، از عناصر اصلی یک شکارچی ترافل موفق است. رقابت سخت است و سودآوری با توجه به شرایط رشد متفاوت است. تخلف صورت می گیرد ، وفاداری آزمایش می شود و سگها به طرز مهمی مسموم می شوند. علی رغم این که به نظر مهیج بالقوه می رسد ، مایکل دوک و گریگوری کرشاو فیلمسازان یک شخصیت شناسی را در مورد افرادی که در پیدا کردن ، دلالی و مصرف ترافل نقش داشتند ، تهیه کرده اند.

جالب ترین شخصیت های روی صفحه سه شکارچی ترافل فعال و یک بازنشسته هستند. آنها رابطه والدین با یک شریک تجاری مهم دارند – سگهایشان و داستانهای زیادی برای گفتن. دلالان کمتر درگیر کننده هستند ، هرچند یک صحنه دلخراش وجود دارد که یکی در حال شام خوردن با دختر خردسالش است و در مورد کارهایی که برای امرار معاش می کند صحبت می کند. ترکیب با هر قاب مانند نقاشی سورئال با لحنی غریب که با موسیقی گاه به گاه آکاردئون تقویت می شود ، مهم است. برخی از تصاویر بصورت خاص خود پوچ است مانند قرار دادن شیشه های شراب بر روی ترافل و بوی گویی توسط یک فرد خوش بو.

فیلم پیشنهادی  James Gunn’s The Suicide Squad تریلر جدیدی دریافت می کند

چیز جادویی وجود دارد که بتوان قارچ های خوراکی به اندازه توت فرنگی یا سیب در اعماق جنگل پیدا کرد. به نظر نمی رسد که نسل جوان به حرفه علاقه مند باشد اما کنار گذاشتن هیجان شکار حتی در رسیدن به سن یک هشتمگی سخت است. این منجر به شوت بسته شدن شیطنت آمیز می شود. ترکیب تلطیف شده ای که توسط دوک و کرشاو انتخاب شده ، داستان پردازی را افزایش می دهد. تنها انتخاب ناموزون استفاده از فیلم دوربین گرفته شده از نقطه نظر سگ است که دیدن آن جذاب و جالب است اما در بقیه مستند نیز بسیار جذاب است. به طور کلی، شکارچیان ترافل ادای احترام جذاب به یک موسسه آشپزی است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *