دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی TIFF 2020: شیوا عزیزم

آنها می گویند آنچه را که می دانید بنویسید و فیلمساز کانادایی اما سلیگمن این کار را فقط با اولین ویژگی اعتماد به نفس خود ، کمدی تاریک انجام داد عزیزم شیوا. این نویسنده-کارگردان در بیانیه مطبوعاتی خود خاطرنشان می کند ، “پس از بزرگ شدن در یک جامعه یهودی جزیره ، در تعدادی شیوا شرکت کردم. آنها همیشه مرا سرگرم می کردند زیرا علی رغم این واقعیت که کسی تازه فوت کرده است ، مردم هنوز نان شیرینی می خورند ، شکایت می کنند ، فرزندان خود را نشان می دهند ، س questionsالهای مزخرف می کنند و از مرزهای شخصی عبور می کنند. ” این دقیقاً همان چیزی است که شخصیت اصلی او دانیل هنگام حضور در شیوا در کنار پدر و مادرش با آن روبرو می شود ، متوفی حتی هنگام ورودش برای او ناشناخته است و این تصور را ایجاد می کند که این اجتماعات بخشی غیرعادی از برنامه عادی او نیست.

آنچه غیر معمول است این است که در این شیوا خاص ، چند نفر از مهمانان در آستانه ایجاد دانیل هستند (راشل سنوت) باز کردن در میان س questionsالات مربوط به رشته دانشگاه او (آیا این رسانه است؟ تجارت جنسیتی؟ دقیقاً تجارت جنسیتی چیست؟) ، نظرات در مورد وزن او (به آن کمر کوچک نگاه کنید! آیا او بی اشتها است؟) و والدینش در تلاشند تا او را با یک شغل سازگار کنند. (آیا او نمی تواند در شرکت انتشارات پسر عموی شما کارآموزی کند؟) او به طرز ماهرانه ای از دوست دختر سابق خود میا جلوگیری می کند (مولی گوردون) مادر و دیگر مهمانان با اعتماد به نفس و دانشجوی حقوق ، نمی توانند از موفقیت مایا جلوگیری کنند و این باعث ناراحتی دانیل شد. اما اگر این کافی نبود ، او چشم خود را با مردی آشنا در اتاق قفل می کند. او اتفاقاً پدر قندش ، مکس است (دنی دفرارری) و وقتی اخبار درباره او آشکار می شود ، دانیل واقعاً وحشت می کند. تمام اسرار آنها در شرف آشکار شدن است.

فیلم پیشنهادی  تریلر پرتاب Arkham Horror: Mother’s Embrace را تماشا کنید

در یک زمان کوتاه 77 دقیقه اجرا ، هیچ صحنه و خطی وجود ندارد که در اینجا هدر رود. سلیگمن تعداد زیادی از لحظات خنده دار و ارزشمند نفس نفس زدن را در طول برخوردهای ناجور بی شماری از شخصیت اصلی خود ایجاد می کند. در همان زمان ، او کارگردانی می کند عزیزم شیوا در یک قاب کلاستروفوبیک متناسب با فشاری که دنیل با آن روبرو است. احساس سلیگمن در بعضی مواقع مانند تولید صحنه ، و در بعضی دیگر فیلم ترسناک ، دانیل را با طغیان از سوال های خفقان آور آزار می دهد ، و استرس خود را به عنوان نمره تنش ، ناهماهنگ ، و به طور فزاینده ای متشنج از آریل مارکس در تقویت اضطراب کمک می کند.

راشل سنوت ، بازیگر نقش اصلی زن ، با وجود وحشت فریبنده Danielle و همچنین ارائه او به عنوان یک شخصیت دلسوز ، علیرغم فریب های بی شماری که به اطرافیانش دارد ، کنار آمدن است. در حالی که سنوت درخشش درخشانی دارد ، کل بازیگران فوق العاده قوی بازی می کنند از جمله یک بازی فوق العاده پولی دراپر به عنوان دخالت دانیل ، اما مادر صادق ، فرد ملامد به عنوان پدر فراموشکار ، دست و پا چلفتی اش ، و دیانا آگرون (خوشحالم) ، یک کارآفرین موفق و تازه تغییر یافته ، موفق که هنوز هم با پیروی زنان پیر در اتاق به او نگاه می کنند.

ایده کشف یک زن جوان برای فیلم دقیقاً جدید نیست ، اما وقتی این کشف در طی یک روز در میان این بازیگران شخصیت ارائه می شود ، عزیزم شیوا چیزی را ارائه می دهد که احساس اصلی بودن آن روی صفحه است. به همین ترتیب ، این ساعت از ابتدا تا انتها یک ساعت جالب است و امیدوارم اولین فیلم از Emma Seligman باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *