دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی TIFF 2020: مرد آب

در حالی که گانر رابطه بسیار صمیمانه ای با مادرش دارد ، این در مورد پدرش آموس (دیوید اویلوو) صدق نمی کند زیرا هر دو برای یافتن راهی برای برقراری ارتباط با یکدیگر تلاش می کنند. نوجوان دارای تخیل حاصلخیزی است که توسط کتاب ها دامن می زند و در مورد مرگ ناشی از مادر بیمار وخیم او شیفته است. او یک هنرمند با استعداد است که پانل های کتاب های کمیک خود را به معنای واقعی کلمه در صفحه و در واقعیت زنده می کند. گانر در تلاش برای یافتن درمانی برای مادرش ، با نوجوانی به نام جو (آمیا میلر) روبرو می شود که ادعا می کند با افسانه ای محلی معروف به مرد آب روبرو شده است و به عنوان اثبات زخم گردن او را نشان می دهد. او امیدوار است که افسانه درست باشد و صخره مرموز در مرکز آن بتواند سلامتی مادرش را بازگرداند ، او را به عنوان راهنما استخدام می کند.

نشانه اصلی برای لحن است E.T. فرازمینی ناهارخوری که به عنوان دیوید اویلوو در اولین کارگردانی خود سعی می کند فیلم های آمبلین دهه 1980 را به نمایش بگذارد. او کاملاً به آنجا نرسیده است. شخصیت هایی که توسط لونی چاویس و آمیا میلر به تصویر کشیده شده اند ، مسلماً روح کودکانی را به تصویر می کشد که سعی می کنند از طریق تخیلات زنده و با تجربه سفر کشف خود ، با مسائل بزرگسالان مانند مرگ و خشونت خانگی دست و پنجه نرم کنند. انیمیشن رایانه ای که باعث می شود صفحات کمیک بوک زنده شود ابزاری هوشمندانه و موثر برای قصه گویی است اما بقیه فیلم در مقایسه با آن احساس مسطح بودن می کند.

فیلم پیشنهادی  تصاویر Phantom of the Open اولین نگاه ما به مارک رایلنس و سالی هاوکینز است

عناصر تاریکی وجود دارد که در داستان های واقعی وجود دارد اما کاملاً ارگانیک نیستند. داوسون به عنوان پدر مادر مراقب قابل باور و جذاب است. اجرای اویلوو همان طبیعت گرایی یکسانی را ندارد و بخشی از این ممکن است مربوط به کارگردانی و بازی همزمان باشد که حتی برای فیلمسازان باسابقه ای مثل کلینت ایستوود هرگز کار ساده ای نیست. بهتر بود اگر زمان روایت اضافی برای توسعه رابطه پدر و پسر صرف می شد. این می تواند به تأثیر احساسی پیام واضح بیان شده کمک کند که به طرز عجیبی در اقتباس کتاب کمیک طنین انداز شد ولورین.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *