دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی TIFF 2020: مرید

مجموعه ای از بازگشت های فوری نشان می دهد که تمایل شاراد (آدیتیا موداک) برای ادامه کار به عنوان خواننده آواز در موسیقی کلاسیک هند از پدرش ناشی می شود. علی رغم اینکه به کار و معلم خود اختصاص داده بود ، موفقیت در رقابت از او دور می شود. این یک وجود تنها و بدون پاداش مالی است. پیش فرض های بت های او هنگامی زیر سال می رود که هنرمند مشتاق با روزنامه نگار با اطلاعات مخالف روبرو می شود.

همانند آوازهایی که در داستان گنجانده شده است ، فشارهای آرام یک اتاق تنفس آرام را برای بیننده فراهم می کند تا محیط اطراف و وضعیت روحی شراد را جذب کند. از اسلوموشن برای انتقال حس مراقبه استفاده می شود وقتی قهرمان داستان با شنیدن آموزه های یک خواننده آواز افسانه ای معروف به Maai ، با موتورسیکلت خود در خیابان های بایر شهر حرکت می کند. محو شدن آهسته در داخل و خارج از رنگ سیاه به معنای نشان دادن گذشت زمان طولانی است. از آنجا که Chaitanya Tamhane فیلمساز تصمیم می گیرد به عکس های عریض اعتماد کند تا شاراد را با متن محیط و افراد اطرافش قاب کند ، هیچ نمای نزدیک وجود ندارد. همه این عناصر با هم ترکیب می شوند و حالتی قابل تأمل را ایجاد می کنند که درگیری داخلی را تقویت می کند و از ملودرام شدن آن جلوگیری می کند.

فیلم پیشنهادی  تمرین باعث می شود ایده آل: اینا ویس در مورد Audition صحبت می کند

آدیتیا موداک در به تصویر کشیدن ارادت ، ناامیدی و سرخوردگی اش به عنوان شاراد باورپذیر است. دکتر آرون دراوید در نقش گوروجی م withثر است با عملکردی که بمب نیست ، اما از شدت ساکت برخوردار است و به همان اندازه معتبر است. نمایش موثری از یک تغییر ذهنی برای شراد زمانی اتفاق می افتد که صدای ضبط شده از Maai جای خود را به صداهای منظره شهری در حالی که او سوار بر موتور سیکلت خود است ، بدهد. شاگرد سفری آرام است که در بعضی مواقع از تغییر سرعت استقبال می شود اما در پایان ، یک مطالعه شخصیت جذاب برای کشف خود است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *