دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی TIFF 2020: یک شب در میامی

برای اینکه زندگی خود را در چارچوب مناسب قرار دهند قبل از اینکه همه آنها در طول مسابقه بوکس و پس از آن جمع شوند ، هر یک از شخصیت های کاسیوس کلی (الی گوری) ، جیم براون (آلدیس هاج) ، مالکوم ایکس (کینگزلی بن الادیر) و با سام کوک (لسلی اودوم جونیور) به صورت جداگانه رفتار می شود. اکثر اقدامات در یک اتاق هتل انجام می شود و مالکوم ایکس بیشتر درگیری را فراهم می کند ، زیرا او این موقعیت را فرصتی برای فریاد تجمع برای همراهان خود می داند نه فقط یک جشن پیروزی.

بر اساس یک نمایش صحنه ای توسط کمپ پاورز ، اقتباس فیلم توسط رجینا کینگ ، فیلمساز و بازیگر سینما ، هرگز با کمترین تغییر در مکان ها ، ریشه های نمایشی خود را پشت سر نمی گذارد. همه چیز در اجرای بازیگران اصلی با تامی ریکر ، فیلمبردار ، بهترین استفاده را می کند که از محدودیت های بصری و فضایی برخوردار است. الی گوری پر زرق و برق ترین نقش را دارد و به نظر می رسد هر دقیقه از به تصویر کشیدن پرشور و شیطنت کاسیوس کلی لذت می برد. قسمت دشوار به کینگزلی بن العدیر در نقش مالکوم ایکس برمی گردد که مجبور است بیش از اینکه قلدر و نیاز به شوخ طبعی داشته باشد ، با احساساتی و دلسوزی روبرو شود. او تا حدودی آن را بیرون می کشد.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: مولان - "یک فیلم بسیار مجلل"

لسلی اودم جونیور در نقش سم کوک بیشتر انتقادها را پشت سر می گذارد و ماهرانه طیف وسیعی از احساسات اعم از عصبانیت ، بازیگوشی ، ناامیدی یا گناه را کنترل می کند. آلدیس هاج در نقش جیم براون گرفتار تیراندازی شد و در این میان به عنوان یک وزنه مقابل دراماتیک عمل می کند. با وجود جابجایی های گاه به گاه به مکان های دیگر ، درگیری مداوم با اتاق هتل کلاستروفوبیک می شود و آرزو می شود کسی بتواند زمان بیشتری را در بار صرف کند تا از تنش خلاص شود و به مخاطب فرصت نفس کشیدن بدهد. در مورد اینکه آیا این اجتماع به همان اندازه که در نظر گرفته شده تغییر دهنده زندگی بوده است ، جای بحث دارد اما هیچ دو چندان وجود ندارد که ایمان و اعتقاد کینگ به چهار سرنخ بی جهت نبوده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *