دسته‌ها
دانلود فیلم

بررسی TIFF 2020: Wolfwalkers

علی رغم اینکه پدر بیوه اش اصرار داشت که او باید در هنگام شکار گرگ ها عقب بماند ، رابین مصمم است که با شاهین حیوان خانگی به عنوان راهنما راه او را دنبال کند. ورود به جنگل منجر به این می شود که یک شکارچی شاگرد نژادی جادویی و نادر را پیدا کند که به نام Wolfwalkers شناخته می شود و در هنگام بیداری انسان است و هنگام خواب گرگ است. یک دوستی ایجاد می شود و باعث می شود رابین یک تحول معنوی را تجربه کند که او را در تعارض مستقیم با پدرش و شهرکانی قرار می دهد که از آنها محافظت کرده است.

همانطور که پیکسار و استودیو گیبلی با تحسین بین المللی روبرو شده اند ، Cartoon Saloon از ایرلند در حال ساخت یک کاتالوگ فیلم به همان اندازه چشمگیر است که سنت انیمیشن 2D و آزادی خلاقانه 3D را در هنگام تولید جلوه ها پذیرفته است. پذیرفتن فرهنگ عامیانه ایرلندی و تصاویر سلتیکی قسمت عمده ای از داستان سرایی است Wolfwalkers برداشتی معنوی از اساطیر گرگینه. 2D جذابیت دستی دارد در حالی که “wolfvision” استفاده خیالی از انیمیشن رایانه ای را فراهم می کند. این دو تکنیک و سبک کاملاً متفاوت با یکدیگر برخورد نمی کنند بلکه با هم بازی می کنند.

فیلم پیشنهادی  مرور: تشنگی - "اثرات عالی جسمی"

خنده دار است که شان بین با صداپیشگی شخصیتی که کت بزرگ سنگین به تن دارد و از شهری که با دیوارهای عظیم احاطه شده محافظت می کند با توجه به نقش قبلی او در نقش ند استارک بازی تاج و تخت. برخی از عناصر تاریک وجود دارد ، به ویژه هنگامی که گرگ ها نسخه بزرگ داستان بد جنسی و استفاده از آتش به عنوان یک سلاح مخرب را در خود جای داده اند. پیام یکی بودن با طبیعت به خوبی در هایائو میازاکی طنین انداز می شود. شاهینی که مرلین نامیده می شود یک شخص جانبی دلپذیر است که از شخصیت زیادی برخوردار است. به طور کلی ، کارگردانان تام مور و راس استوارت فیلمی ساخته اند که تمام خانواده می توانند از آن لذت ببرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *