دسته‌ها
دانلود فیلم

برنده آخرین اخطار Paul Leni در Blu-ray باشید

یورکا سرگرمی رها ساختن آخرین هشدار Paul Leni، آخرین فیلم از یکی از بزرگترین فیلمسازان سینمای آلمان است که برای اولین بار در انگلیس به عنوان بخشی از مجموعه مسترهای سینما از 15 فوریه 2021. اولین نسخه چاپی 2000 نسخه دارای یک کارت حافظه O-کارت نسخه محدود است.

اقتباس شده از توماس اف فالون 1922 نمایشنامه برادوی به همین نام ، آخرین اخطار براساس داستان ساخته شده است خانه ترس توسط اردوگاه وادزورث و در یک قتل ناشناخته است که در طول اجرای زنده برادوی اتفاق می افتد. هنگامی که بدن قربانی مفقود می شود ، مرگ حل نشده باقی می ماند و تئاتر محکوم می شود. یعنی تا سال ها بعد که یک “تهیه کننده” جدید مشکوک از راه می رسد تا بازی را با بازیگران اصلی و گروه اصلی بازی کند.

آخرین هشدار بود پل لنی آخرین فیلم قبل از مرگ نابهنگام او ، و ویترین بزرگترین بانوی برجسته جهانی ، لورا لا پلانت (گربه و قناری ، لباس لباس Skinner’s). یک هنرمند تجسمی در اوج زندگی حرفه ای خود ، دوربین لنی هرگز متوقف نمی شود و ارائه تصاویر برش و ترفندهایی را شامل می شود که ممکن است مجرمان عصبی باشند ، یک فضولی بسیار مشکوک و اعضای بازیگری که ناگهان در تئاتر تاریک ناپدید می شوند. نتیجه یک قصر سینمایی است که بی وقفه تعلیق بازی صحنه ای داستان در برابر حماسه رمز و راز قتل “واقعی” را بررسی می کند ، همه در میان طراحی برجسته تولید چارلز دی هال.

فیلم پیشنهادی  مهمان خانه - تریلر کمدی جدید Pauly Shore را تماشا کنید

آخرین اخطار ، بخشی از ابتکار عمل در حال بازسازی صامت یونیورسال ، از تاریخ غنی فیلم استودیو که بیش از یک قرن طول کشیده است ، تقدیر می کند. تیم متخصصان ترمیم یونیورسال در سراسر جهان به جستجوی عناصر موجود در آخرین اخطار پرداختند و در نهایت با مطالبی از Cinémathèque française و مجموعه موسسه علوم انسانی Packard در آرشیو فیلم و تلویزیون UCLA کار کردند. مجموعه مسترهای سینما مفتخر است که بازسازی کامل 4K را در Blu-ray ارائه می دهد ، اولین بار این فیلم در ویدئوهای خانگی در انگلیس در دسترس است.

ما سه نسخه برای گرفتن داریم. برای داشتن شانس برنده شدن به سادگی ، به س simplyال زیر پاسخ دهید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *