دسته‌ها
دانلود فیلم

برنده داستان عاشقانه میشل آنژ آنتونیونی از یک رابطه عاشقانه در Blu-ray شوید

به عنوان یکی از تأثیرگذارترین فیلمسازان تمام دوران شناخته شده است ، میکل آنژ آنتونیونی (L’Avventura ، صحرای سرخ) به عنوان یکی از سازندگان سینمای مدرن شناخته شده است ، با تأثیرگذاری این موج نخستین فرانسه و تأثیرگذاری بر موج جدید فرانسه ، موج جدید فرانسه را تحت تأثیر قرار داد. اینگمار برگمان ، مارتین اسکورسیزی و استنلی کوبریک فقط چند مورد را نام ببرم

CultFilms در تاریخ 27 ژوئیه اولین اثر ویژه و اولین اثر یادبود را از Antonioni منتشر کرد ، داستان یک رابطه عاشقانه موسوم به Cronaca di un Amore. الهام گرفته از جیمز م. قابیل رمان پستچی همیشه دو بار حلقه می زند و با جلب تأثیرات از نئو رئالیسم ایتالیایی ، اولین استادانه آنتونیونی درام نویر و حسی را با اجراهای شگفت انگیز از پیشروهای خود درهم می آمیزد ماسیمو ژیروتی و لوسیا بوس.

فیلم پیشنهادی  اورلاندو بلوم به دنبال انتقام جویی در بازی تریلر جدید است

داستان نفس گیر آنتونیونی رابطه عاشقانه غیرقانونی بین پائولا و گیدو را بدون قضاوت شرح می دهد. تکنیک های زمینی او ، مانند یک شات بلند و فراگیر یک عکسبرداری و عکاسی سیاه و سفید ، در اینجا برای اولین بار در HD ارائه می شود ، از یک ترمیم 2K ​​پر دردسر ، در نهایت عدالت را به شاهکار اصلی کارگردان می رساند. طولانی نادیده گرفته شده ، داستان یک رابطه عاشقانه در هفتادمین سالگرد سالگرد کشف خود رسیده است.

ما یک Blu-ray را برای برداشتن در اختیار داریم. برای اینکه شانس پیروزی داشته باشید ، به سؤال زیر پاسخ دهید:

برنده داستان عاشقانه میشل آنژ آنتونیونی از یک رابطه عاشقانه در Blu-ray شوید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *