دسته‌ها
دانلود فیلم

برنده داستان عامیانه و گوتیک پیشگام VIY در Blu-ray باشید

یورکا سرگرمی رها کردن VIY [Вий]، داستان عامیانه گوتیک پیشگام ساخت روسیه در دوران اتحاد جماهیر شوروی ، به عنوان نسخه محدود Blu-ray دو دیسک (فقط 3000 نسخه) به عنوان بخشی از مجموعه مسترهای سینما از 15 مارس 2021. نسخه محدود دارای یک پاداش دیسک است یک مکان مقدس (1990 ، کارگردانی جوردجه کادیژویچ) و یک کیف منحصر به فرد O-Card.

پشت سر گذاشتن از تصاویر حیرت انگیز و جلوه های عملی خیره کننده با لطف مدیران کنستانتین یرشوف ، جورجی کروپاچیوف ، و شاید مهمترین آنها مدیر هنری باشد الكساندر پتوشكو (هنرمند افسانه ای جلوه های ویژه که جلوه های استاپ موشن دیدنی و فیلمبرداری خلاقانه رنگی وی را به عنوان معادل شوروی ویلیس اوبراین ، ری هریهاوزن و حتی ماریو باوا خوانده است) ، VIY بیش از نیمی از نسل های کارگردانان را تحت تأثیر قرار داده است یک قرن.

فیلم پیشنهادی  چشم مار: G.I. Joe Origins تریلر جدیدی دریافت می کند

مجموعه مسترهای سینما مفتخر است که VIY را در اولین پخش خود در Blu-ray از طریق بازسازی HD از عناصر اصلی فیلم در انگلیس ارائه دهد.

اختصاصی این نسخه محدود ، مجموعه مسترهای سینما همچنین یک کارگردان Djordje Kadijevic’s A HOLY PLACE را ارائه می دهد [Sveto mesto] برای اولین بار در ویدئوی خانگی در انگلستان.

ما سه نسخه برای گرفتن داریم. برای داشتن شانس برنده شدن به سادگی ، به س simplyال زیر پاسخ دهید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *