دسته‌ها
دانلود فیلم

برنده سه Edgar Allan Poe Adaptations با بازی بلای لوگوسی در Blu-ray باشید

سرگرمی یورکا در حال انتشار است قاتلان در مورب RUE / CAT BLACK / RAVEN: سه تطبیق EDGAR ALLAN POE به سبک ستاره BELA LUGOSI، برای اولین بار در Blu-ray در انگلستان. ارائه شده در یک مجموعه Blu-ray با نسخه محدود 2 Disc (فقط 2000 نسخه) به عنوان بخشی از مسترهای سریال سینما، از 20 ژوئیه 2020 موجود است.

این سه گانه از فیلم های ترسناک کلاسیک 1930 – قتل در Rue Morgue ، گربه سیاه ، و کلاغ سیاه – همچنین با یک سری از عوامل در تولید آنها متمایز است. از همه مهمتر این که هر فیلم براساس اثری از استاد ماکار است ادگار آلن پو. بخشی از موج افسانه ای فیلم های ترسناک ساخته شده توسط تصاویر جهانی در دهه 30 ، هر سه نمایش پویا از این فیلم برخوردار بودند دراکولا بلا لوگوسیبا وجود دو مورد از آنها ظاهر آن نیز زنده شده است فرانکنشتاین بوریس کارلوف. و سرانجام ، هر سه نفر از مثال نادر ترسناک استودیو Pre-Code ، به تصویر کشیدن بعضی اوقات شگفت انگیز از سادیسم و ​​شوک در نتیجه دستکاری در آن دوره کوتاه در هالیوود قبل از اجرای دستورالعمل های سفت و سخت کد تولید تصاویر متحرک برای محتوای اخلاقی .

مدیر رابرت فلوری، چه کسی داد برادران مارکس سینمای آنها با شروع نارگیل ها در سال 1929 با کلان شهر فیلمبردار کارل فروند تا نگاهی به اکسپرسیونیسم آلمانی داشته باشد قتل در Rue Morgue (1932) ، با لوگوسی به عنوان دانشمند دیوانه ای كه در یك كاردیوای كارناوال پیچیده در پاریس قرن نوزدهم در حال اجرا بود ، و زنان را به قتل می رساند تا یك همسر برای جذابیت اصلی میمون مورد علاقه خود پیدا كند. لوگوسی و کارلوف برای اولین بار در این تیم با هم تیمی کردند گربه سیاه، یک رویاپردازی کابوس که به بزرگترین ضربه جهان در سال 1934 تبدیل شد ، با انحراف کارگردان Edgar G. Ulmer آوردن یک دلهره دلهره آور به داستان یک معمار شیطانی ، نکروفیلیاک (کارلوف) که در جستجوی خانواده اش در نبرد با یک دوست قدیمی (لوگوسی) بسته بود. کارگردان پرفروش فیلم B لو لندرس ساخته سال 1935 کلاغ سیاه آنقدر ناخوشایند که تمام فیلم های ترسناک آمریکایی به مدت دو سال در ایالات متحده ممنوع الخروج شدند. به طور خاص با اشاره به پو در داستان خود ، لوگوسی جراح پلاستیک وسواس نویسنده ، که شکنجه فرار قاتل Karloff از طریق ابزار پزشکی شگفت انگیز است.

فیلم پیشنهادی  دانلود قسمت 9 سریال هم گناه

کارهای اولیه مهم و هنوز هم ناخوشایند فیلمبرداری ترسناک استودیوی آمریکایی ، این سه چیلر پیش کد نشان دهنده قدرت ماندگار کار پو و جذابیت یکسانی مداوم دو ستاره برجسته تر از وحشت کلاسیک جهانی است.

ما سه نسخه برای برداشت داریم. برای اینکه با یک فرصت برنده شوید ، به سؤال زیر پاسخ دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *