دسته‌ها
دانلود فیلم

برنده شدن در Call of The Wild در Blu-ray

بازیگران هریسون فورد (جنگ ستارگان: ظهور Skywalker) ، دفتر اسناد رسمی تری (کنگ: جزیره جمجمه) ، دن استیونز (زیبایی و جانور) ، کارن گیلان (نگهبانان کهکشان) و عمر سی (دنیای ژوراسیک) ، THE THE THE WILD به وضوح داستان باک را به نمایش می گذارد ، یک سگ بزرگ قلب که زندگی خانوادگی سعادتمندانه هنگامی که او ناگهان از خانه کالیفرنیا از بین برود و به وحشی های عجیب و غریب پیوند زده شود ، رو به رو می شود. آلاسکا یوکان در زمان طلای راش دهه 1890.

باک به عنوان جدیدترین تازه کار در سگ تحویل نامه پستی – و بعداً رهبر آن – باک ماجرای یک عمر را تجربه می کند ، در نهایت مکان واقعی خود را در جهان پیدا می کند و استاد خود می شود. در این فیلم از فناوری ضبط حرکت با تری نوتاری استفاده می شود که سگ دوست داشتنی ، باک را بازی می کند.

فیلم پیشنهادی  آرچنمی توسط RLJE Films انتخاب می شود

براساس رمان محبوب جک لندن ، کارگردان کریس سندرز (Lilo & Stitch، The Croods) و نویسنده مایکل گرین (Logan، Blade Runner 2049) یک فیلم ماجراجویانه خونگرم را برای همه خانواده به ارمغان می آورند ، که در دسترس است تا به دیجیتال خود اضافه کنید مجموعه در تاریخ 18th May و متعلق به Blu-ray ™ و DVD 15 ژوئن.

نسخه Blu-Ray you شما را با ظاهری خاص در پشت صحنه و با ریشه های داستان کلاسیک ، به وحشی نزدیکتر از گذشته می کند.

ما سه مورد اشعه Blu برای برداشت داریم. برای اینکه با یک فرصت برنده شوید ، به سؤال زیر پاسخ دهید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *