دسته‌ها
دانلود فیلم

برنده شدن Batman: Death in the Family در Blu-ray

پنج داستان جذاب از کانون نمادین DC ، از جمله اولین نمایش فیلم تعاملی در تاریخ سرگرمی خانگی برادران وارنر (WBHE) ، به زندگی انیمیشن در می آیند ویترین DC – بتمن: مرگ در خانواده.

گردآوری مجموعه کوتاه این Batman: Death in the Family ، اولین فعالیت WBHE در زمینه قصه گویی تعاملی است که به طرفداران اجازه می دهد تا انتخاب کنند که داستان از طریق ناوبری نوآورانه با راهنمای کنترل از راه دور بیننده انجام شود. نکته اصلی در این کوتاه کوتاه ، اقتباس از “بتمن: مرگی در خانواده، “رویداد برجسته سال 1988 DC که طرفداران از طریق تلفن برای تعیین پایان داستان رای دادند.

سری کوتاه کوتاه 2019-2020 – که از تابستان 2019 به صورت جداگانه در انتشار فیلم های DC Universe قرار دارد – با الهام از شخصیت ها و داستان های نمونه کارها قوی DC ، شامل موارد زیر است:

فیلم پیشنهادی  Creepshow برای فصل سوم تمدید شد

ارائه تعاملی Blu-ray روش های مختلفی را برای بیان بینندگان ارائه می دهد بتمن: مرگ در خانواده داستان ، با پیچ و تابهای متعدد در وسط ، و چندین پایان ممکن. انتخاب های موجود در این راه ، وزن بیشتری بر تصمیمات بینندگان می گذارد و منجر به داستان های حتی قویتر می شود. بینندگان همچنین می توانند اجازه دهند که داستان به خودی خود بازگو شود ، زیرا گزینه ای وجود دارد که به Blu-ray اجازه دهد مسیر خود را تعیین کند.

برای شانس خود برای برنده شدن Batman: Death in the Family در Blu-Ray simply ، به سادگی به سوال زیر پاسخ دهید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *