دسته‌ها
دانلود فیلم

برنده شدن Don Don در Blu-ray است

یورکا سرگرمی رها کردن دان مرده است، یک گانگستر دهه 70 با انفجار خشن با بازی آنتونی کوین ، فردریک فارست و رابرت فورستر، در Blu-ray به عنوان بخشی از کلاسیک های یورکا از 18 ژانویه 2021 متغیر است.

یک حماسه گانگستر جنایی دست کم گرفته و به طرز انفجاری از مدیر ریچارد فلیشر ، دان مرده است یکی از بهترین بازیگران عالی بازیگران سرسخت: برنده اسکار افسانه ای متعدد آنتونی کوین ، رابرت فورستر (جکی براون) ، و فردریک فارست (اکنون آخرالزمان) با پیوستن ال لتیری (فرار) ، جو سانتوس (دوستان ادی کویل) ، آبه ویگودا (پدر خوانده)، ویک تایبک (آلیس دیگر اینجا زندگی نمی کند) ، ویکتور آرگو (راننده تاکسی) ، و سید هیگ (خانه 1000 جنازه). مملو از صلیبهای دوتایی به اندازه گلوله ها ، دان مرده است مانند کاغذ شومیز خمیر کاغذ 70s است که به زندگی خونین می آیند.

فیلم پیشنهادی  Ghost of Tsushima یک تریلر به سبک فیلم سامورایی دریافت می کند

فلیشر کارگردانی کرد دان مرده است درست بعد از کلاسیک داستان علمی تخیلی او از همان سال ، سوئلنت گرین، و این فقط نشان دهنده تطبیق پذیری فیلمساز برگزیده است. همچنین مسئول همه چیز از 20،000 لیگ زیر دریا (1954) و سفر خارق العاده (1966) به دکتر دولیتل (1967) و تورا تورا تورا (1970) ، فلیشر به وضوح می توانست همه کارها را انجام دهد ، اما در بهترین حالت با هیجان های پرچینی مانند بود غریبه بوستون (1968) ، اجبار (1959) ، و کلاسیک نوآر حاشیه باریک (1952) دان مرده است با آن شوکرهای تعلیق متناسب است و برای کشف مجدد رسیده است.

ما سه نسخه برای گرفتن داریم. برای داشتن شانس برنده شدن به سادگی ، به س simplyال زیر پاسخ دهید:

برنده شدن Don Don در Blu-ray است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *