دسته‌ها
دانلود فیلم

برنده شدن Don Don در Blu-ray است

یورکا سرگرمی رها کردن دان مرده است، یک گانگستر دهه 70 با انفجار خشن با بازی آنتونی کوین ، فردریک فارست و رابرت فورستر، در Blu-ray به عنوان بخشی از کلاسیک های یورکا از 18 ژانویه 2021 متغیر است.

یک حماسه گانگستر جنایی دست کم گرفته و به طرز انفجاری از مدیر ریچارد فلیشر ، دان مرده است یکی از بهترین بازیگران عالی بازیگران سرسخت: برنده اسکار افسانه ای متعدد آنتونی کوین ، رابرت فورستر (جکی براون) ، و فردریک فارست (اکنون آخرالزمان) با پیوستن ال لتیری (فرار) ، جو سانتوس (دوستان ادی کویل) ، آبه ویگودا (پدر خوانده)، ویک تایبک (آلیس دیگر اینجا زندگی نمی کند) ، ویکتور آرگو (راننده تاکسی) ، و سید هیگ (خانه 1000 جنازه). مملو از صلیبهای دوتایی به اندازه گلوله ها ، دان مرده است مانند کاغذ شومیز خمیر کاغذ 70s است که به زندگی خونین می آیند.

فیلم پیشنهادی  Rose Byrne در تریلر جدید نمایش + AppleTV ، فیلم Physical را دریافت می کند

فلیشر کارگردانی کرد دان مرده است درست بعد از کلاسیک داستان علمی تخیلی او از همان سال ، سوئلنت گرین، و این فقط نشان دهنده تطبیق پذیری فیلمساز برگزیده است. همچنین مسئول همه چیز از 20،000 لیگ زیر دریا (1954) و سفر خارق العاده (1966) به دکتر دولیتل (1967) و تورا تورا تورا (1970) ، فلیشر به وضوح می توانست همه کارها را انجام دهد ، اما در بهترین حالت با هیجان های پرچینی مانند بود غریبه بوستون (1968) ، اجبار (1959) ، و کلاسیک نوآر حاشیه باریک (1952) دان مرده است با آن شوکرهای تعلیق متناسب است و برای کشف مجدد رسیده است.

ما سه نسخه برای گرفتن داریم. برای داشتن شانس برنده شدن به سادگی ، به س simplyال زیر پاسخ دهید:

برنده شدن Don Don در Blu-ray است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *