دسته‌ها
دانلود فیلم

برنده لینک در Blu-ray

دانشجویی اعلام کرده است که نسخه جدیدی از گوهر ترسناک مردم شناسی بازسازی شده است ، ارتباط دادن. با بازی بی نظیر ترنس استامپ (ترانه برای ماریون ، سوپرمن II) و دزد 80s الیزابت شو (بچه کاراته ، “پسران”) ، این داستان بسیار کم ارزش و کارگردان است ریچارد فرانکلین (Psycho II ، بازی های جاده ای) سبک Hitchcockian از زمان انتشار در 1986 برای دستیابی به جایگاه فرقه ادامه پیدا کرده است.

زیربنای یک امتیاز خنک افسانه ای است جری گلداسمیت (LA Confidential، Star Trek: The Motion Picture) ، این مرمت 4k کاملاً جدید برای پخش در Blu-Ray برای اولین بار در انگلیس و همچنین DVD و Digital از اول فوریه با پاداش کاملاً جدید در دسترس خواهد بود. محتوا.

با الهام از تحقیقات علمی در مورد خشونت در میان شامپانزه ها ، این فیلم در ابتدا قصد نداشت یک خیال باشد بلکه در عوض ، واقعیتی را نشان می دهد که شمپانزه ها چه توانایی را دارند در حالی که تئوری انسان شناسی دهه 60 را به چالش می کشد که انسان تنها گونه قادر به ساخت آن است جنگ با خودش. LINK همچنین به دلیل یکی از تعداد کمی از فیلم هایی که با حیوانات ساخته می شود و حتی یک مورد شکایت از ظلم به دلیل انحصار کار مربی افسانه ای حیوانات ری برویک دریافت نکرده است ، قابل توجه است.

فیلم پیشنهادی  تریلر جدیدی از کریستوفر نولان دریافت می کند

ما دو اشعه Blu-ray برای گرفتن داریم. برای داشتن شانس برنده شدن به سادگی ، به س simplyال زیر پاسخ دهید:

برنده لینک در Blu-ray

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *