دسته‌ها
دانلود فیلم

برنده مردی که در Blu-ray می خندد پیروز شوید

سرگرمی Eureka در حال انتشار است مردی که می خندد ویکتور هوگو؛ یکی از نمادین ترین و تأثیرگذارترین فیلم های سکوت تمام دوران ، با بازی در نقش اول کنراد ویدت و مری فیلبین. از 17 آگوست 2020 برای اولین بار در Blu-ray در انگلستان در دسترس است. به عنوان بخشی از مرمت 4K Universal ارائه شده است مسترهای سریال سینما، دارای یک اسلای کارت O-Edition محدود (فقط نسخه چاپی 2000 دستگاه)

.

یکی از دیدنی ترین فیلم های بعدی که ساکت بودند ، مردی که می خندد مدیر اکسپرسیونیسم آلمان مجدداً عضو می شود پل لنی و فیلمبردار گیلبرت وارنتون از وحشت آنها در سال گذشته ، گربه و قناری (1927). هر دو فیلم غالباً جزو اولین آثار کلاسیک ترسناک افسانه ای از استودیوی جهانی به حساب می آیند ، اما با این وجود غیرقابل انکار مردی که می خندد با دقت بیشتری به عنوان یک ملودرام گوتی توصیف شده است. با این وجود ، تأثیر آن بر ژانر و شدت تصویرسازی – مدیر هنری چارلز هال و نبوغ آرایش جک پیرس در ادامه به تعریف چهره های جهانی ترسناک دهه 1930 می پردازیم – آن را به عنوان یک کلاسیک ترسناک اولیه تعریف کرده اند ، که توسط یکی از به یاد ماندنی ترین اجراهای آن دوره تقویت شده است.

فیلم پیشنهادی  راهی که من آن را می بینم - تریلر را برای فیلم مستند جدید درباره عکاس رئیس اسبق کاخ سفید تماشا کنید

آرایش حیرت انگیز در ویدت الهام بخش مستقیم تأیید شده بود جوکر در سال 1940 بتمن طنز که شخصیت را معرفی کرده است ، و نسخه های فیلم The Joker حتی در مشخصاتشان به فیلم لنی خاص تر بوده است. در حالی که مردی که می خندد حاوی عناصر قدرتمند تراژدی ، عاشقانه محکوم و حتی بازی شمشیربازی ، تأثیر آن در سینمای ترسناک ترین است. لنی یک سال پس از این فیلم یک سال پس از یک سالگی در سن 44 سالگی درگذشت (با ویدت نیز به زودی در سال 1943 درگذشت). مردی که می خندد به عنوان یکی از جالب ترین و شیک ترین فیلم های سکوت آمریکایی ، که دقیقاً با نزدیک شدن آن دوران ساخته شده ، پایدار است. مسترهای سریال سینما مفتخر است که این فیلم را برای اولین بار در انگلیس در فیلم خانگی ارائه دهد.

ما سه نسخه برای برداشت داریم. برای اینکه با یک فرصت برنده شوید ، به سؤال زیر پاسخ دهید.

برنده مردی که در Blu-ray می خندد پیروز شوید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *