دسته‌ها
دانلود فیلم

برنده پنج قبر بیلی وایلدر به قاهره در Blu-ray

سرگرمی Eureka در حال انتشار است بیلی وایلدر ، پنج قبر به قاهره ، هیجان انگیز جاسوسی جنگ جهانی دوم ، در اولین بازی بریتانیا در Blu-ray از ترمیم جدید 4K ، به عنوان بخشی مسترهای سریال سینما، از 17 اوت سال 2020.

فقط دومین فیلم هالیوود به کارگردانی بیلی وایلدر، هیجان انگیز جاسوسی جنگ جهانی دوم پنج قبر به قاهره یک گوهر اولیه کم ارزش از فیلمساز است ، که با پروژه بعدی خود به بالاترین رده های صنعت صعود می کند ، دو برابر غرامت. Five Graves نشان دهنده این است که وایلدر و فیلمنامه نویسان چارلز براکت– که در سیزده فیلم همکاری می کرد و برنده اسکار فیلمنامه می شد آخر هفته گمشده و بلوار غروب آفتابما قبلاً در اوج قدرت خود کار کرده ایم و نخ جاسوسی را تحویل می دهیم که هرگز به حالت تعلیق در نمی آید.

فیلم پیشنهادی  ویل فرل و ریچل مک آدامز در مسابقه آهنگ Eurovision آواز می خوانند: تریلر داستان Story of Fire Saga

با نام کوئنتین تارانتینو به عنوان یکی از فیلم های مورد علاقه خود ، پنج گور به قاهره از هر نوبت پر از دوگانگی و خطر می شود. وایلدر تنش اطراف گروهی از شخصیتهای مختلفی را که در زمان جنگ به دام می افتند ، مرتکب می شود و هر یک اسرار و برنامه های خود را مخفی می کنند. این کارگردان بزودی به یکی از استعدادهای بسیار مورد ستایش هالیوود تبدیل می شود ، اما نبوغ او در این کار اولیه کاملاً مشهود بود. Masters of Cinema Series مفتخر است که این فیلم را در اولین بازی خود در انگلستان در Blu-ray از ترمیم جدید 4K ارائه دهد!

ما سه نسخه برای برداشت داریم. برای اینکه با یک فرصت برنده شوید ، به سؤال زیر پاسخ دهید.

برنده پنج قبر بیلی وایلدر به قاهره در Blu-ray

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *