دسته‌ها
دانلود فیلم

برنده Blu-ray ریو گراند جان فورد

سرگرمی یورکا در حال انتشار است ریو گراند ، جان فورد نصب و راه اندازی نهایی هوشمند و سرگرم کننده “Trilogy Cavalry” با بازی ستاره ای جان وین و مورین اوهارا. برای انتشار در 20 آوریل 2020 ، برای اولین بار در Blu-ray در انگلستان به عنوان بخشی از مسترهای سریال سینما، دارای یک اسلیپ کارت ویزیت محدود (فقط نسخه چاپی 2000 دستگاه)

.

شاید یکی از کم شنوا ترین همکاری های کارگردان باشد جان فورد و ستاره جان وین ، ریو گراند می تواند نتیجه گیری و یک شروع جدید برای این نمادین از همکاران بازیگر-فیلمساز باشد. این فیلم آخرین ورود در “Trilogy Cavalry” ، فورد و وین به دنبال بازدید از آنها است فورت آپاچی (1948) و او یک روبان زرد پوشید (1949). با این حال ، این اولین نشانگر پنج نمایش از وین با بازیگر مورین اوهارا است که سه مورد آن توسط کارگردانی فورد انجام شده است.

فیلم پیشنهادی  Archer Season 11 یک تریلر و تاریخ پرمیار دریافت می کند

مرد آرام (1952) ممکن است دوست داشتنی ترین همکاری بین فورد ، وین و اوهارا باشد ، اما با کمال تعجب ، این کلاسیک حتی در مورد ریو گراند هم وجود نخواهد داشت ، زیرا استودیوی جمهوری چنین (نادرست!) مطمئناً فیلم بعدی بود. پول را از دست می دهند ، زیرا آنها فقط به شرط اینكه فورد و همكارانش برای اولین بار غربی دیگری را برای تأمین هزینه ها تهیه كنند ، با تولید آن موافقت كردند. اما ریو گراند به عنوان یکی دیگر از جلسات برجسته این استعدادهای قابل توجه ، به تنهایی ایستاده است.

ما سه نسخه برای برداشت داریم. برای اینکه با یک فرصت برنده شوید ، به سؤال زیر پاسخ دهید:

برنده Blu-ray ریو گراند جان فورد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *