دسته‌ها
دانلود فیلم

برنده Blu-ray ریو گراند جان فورد

سرگرمی یورکا در حال انتشار است ریو گراند ، جان فورد نصب و راه اندازی نهایی هوشمند و سرگرم کننده “Trilogy Cavalry” با بازی ستاره ای جان وین و مورین اوهارا. برای انتشار در 20 آوریل 2020 ، برای اولین بار در Blu-ray در انگلستان به عنوان بخشی از مسترهای سریال سینما، دارای یک اسلیپ کارت ویزیت محدود (فقط نسخه چاپی 2000 دستگاه)

.

شاید یکی از کم شنوا ترین همکاری های کارگردان باشد جان فورد و ستاره جان وین ، ریو گراند می تواند نتیجه گیری و یک شروع جدید برای این نمادین از همکاران بازیگر-فیلمساز باشد. این فیلم آخرین ورود در “Trilogy Cavalry” ، فورد و وین به دنبال بازدید از آنها است فورت آپاچی (1948) و او یک روبان زرد پوشید (1949). با این حال ، این اولین نشانگر پنج نمایش از وین با بازیگر مورین اوهارا است که سه مورد آن توسط کارگردانی فورد انجام شده است.

فیلم پیشنهادی  اکنون حساب آندرو بارکر در آمازون نخست است

مرد آرام (1952) ممکن است دوست داشتنی ترین همکاری بین فورد ، وین و اوهارا باشد ، اما با کمال تعجب ، این کلاسیک حتی در مورد ریو گراند هم وجود نخواهد داشت ، زیرا استودیوی جمهوری چنین (نادرست!) مطمئناً فیلم بعدی بود. پول را از دست می دهند ، زیرا آنها فقط به شرط اینكه فورد و همكارانش برای اولین بار غربی دیگری را برای تأمین هزینه ها تهیه كنند ، با تولید آن موافقت كردند. اما ریو گراند به عنوان یکی دیگر از جلسات برجسته این استعدادهای قابل توجه ، به تنهایی ایستاده است.

ما سه نسخه برای برداشت داریم. برای اینکه با یک فرصت برنده شوید ، به سؤال زیر پاسخ دهید:

برنده Blu-ray ریو گراند جان فورد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *