دسته‌ها
دانلود فیلم

بن پلات ، امی آدامز و جولیان مور را در تریلر عزیز ایوان هانسن تماشا کنید

پدیده نفس گیر و تعریف کننده نسل برادوی به عنوان برنده جایزه تونی ، گرمی و امی به یک رویداد سینمایی سر به فلک کشیده می شود بن پلات نقش خود را به عنوان یک دبیرستان مضطرب و منزوی که برای درک و تعلق در میان هرج و مرج و بیرحمی عصر رسانه های اجتماعی تلاش می کند دوباره تکرار می کند.

به کارگردانی فیلمساز تحسین شده استفان چبوسکی (The Perks of Being a Wallflower، Wonder) ، فیلم توسط برنده نمایش تونی برای صفحه نمایش نوشته شده است استیون لوانسون با موسیقی و شعر توسط تیم Oscar song ، Grammy و Tony Songwriting نشان می دهد بنج پاسک و جاستین پل (La La Land ، بزرگترین نمایشگر).

شامل آهنگ های برنده گرمی ، از جمله سرود نمادین “شما پیدا خواهید شد” ، “تکان دادن از طریق یک پنجره” ، “برای همیشه” و “Words Fail،” ایوان هانسن عزیز ستاره شش بار نامزد اسکار امی آدامز، برنده اسکار جولیان مور ، کیتلین دور (Booksmart) ، آماندلا استنبرگ (The Hate U Give) ، کلتون رایان (صدای کوچک Apple TV +) ، نیک دودانی (Netflix’s Atypical) ، DeMarius مقابله می کند (دختران برادوی) و دنی پینو (قانون و نظم NBC: واحد ویژه قربانیان).

فیلم پیشنهادی  بررسی TIFF 2020: قطعات یک زن

ایوان هانسن عزیز توسط مارك پلات (La La Land، Into the Woods، Mary Poppins Returns) برمی گردد و آدام سیگل (2 اسلحه ، درایو) تولید می شود و تهیه كننده آن نیز مایكل بدمن ، استیون لوانسون ، بنج پسك و جاستین پل است. Universal Pictures این فیلم را در تمام مناطق پخش خواهد کرد.

ایوان هانسن عزیز در تاریخ 24 سپتامبر 2021 در سینماهای ایالات متحده افتتاح می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *