دسته‌ها
دانلود فیلم

بهترین سریال کتابهایی که به فیلم ها تبدیل شده اند

یکی از محبوب ترین ژانرهای فیلم که در سراسر جهان با مخاطبان روبرو است ، “بزرگسال جوان” است. این ژانر فیلم در بسیاری از سیستم عامل های محبوب موجود است ، و در حال حاضر برخی از بهترین فیلم های بزرگسالان جوان در Netflix برای پخش وجود دارد که شامل به همه پسرانی که قبلاً عاشق آنها بودم (2018) و دیدنی در حال حاضر (2013) در طول ده سال گذشته ، در فیلم های بزرگسالان جوان ، به ویژه فیلم هایی که از سریال های کتاب اقتباس شده بودند ، شاهد رشد محبوبیتی بود. اما یكی از اصلی ترین سؤالاتی كه پیرامون اقتباس فیلم وجود دارد این است كه “آیا اینها كار می كنند؟”

با توجه به اقتباس کتاب های زیادی از فیلم ، به دلیل طولانی بودن کتاب ، صحنه ها باید ویرایش شوند یا حتی از فیلم نهایی هم جدا شوند. فیلمسازان باید در نظر بگیرند که چه شخصیت ها و بخش هایی از داستان اصلی برای حفظ مهمترین آنها هستند. برخی از جنبه ها حتی ممکن است در کل تغییر کنند زیرا تیم های تولیدی می خواهند داستان متفاوت از آنچه نوشته شده است بازی کند. برخی از اقتباس ها نیز به قدری خوب بوده اند که نامزد دریافت جایزه اسکار شده اند یا حتی برخی نیز برنده شده اند. اگر تا به حال فکر کرده اید که شانس بردن یک اسکار به خودتان چیست ، می توانید با بازی در این مسابقه جالب جدید بدانید ‘شانس چیست؟برای آزمایش دانش خود در طول سال ها ، بسیاری از داستان های کلاسیک و موارد دلخواه مدرن برای صفحه نمایش بزرگ اقتباس شده است. در اینجا فقط چند سری فیلم وجود دارد که بسیار مورد توجه طرفداران کتاب و فیلم قرار گرفته است.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی: Dawn of the Dead Limited Blu-Ray & 4K UHD

کلاسیک

J.R.R. تلاش حماسی تالکین ارباب حلقه ها در ابتدا به عنوان دنباله کتاب شروع شد هابیتقبل از ورود به حق رای دادن به فیلم فوق العاده خیالی که امروز همه می شناسیم. در حالی که هابیت کتاب در سال 1937 منتشر شد و ارباب حلقه ها سه گانه ای که در سال 1954-55 منتشر شد ، این داستان ها بخشی از ادبیات کلاسیک هستند که بسیاری از طرفداران تا به امروز از آن لذت می برند. در اوایل دهه 2000 ، کارگردان پیتر جکسون اقتباسی کرد ارباب حلقه ها داستان در سه فیلم با بازیگرانی چون الیا وود ، یان مک كلان ، كریستوفر لی ، كیت بلانشت و هوگو بافندگی و موارد دیگر. هر سه فیلم با انتشار مستقل بسیار موفقیت آمیز بودند ، و این ممکن است تا حد زیادی به مهارت جکسون در تبدیل یک خیال در مورد جادوگران ، اورک ها و سرگرمی ها به چیزی تبدیل شود که احساس ملموس ، واقعی و در نهایت بسیار انسانی کرد. اندی سرکیس در نقش تعیین کننده شغلی به عنوان گولوم بی پروا ، ترکیبی از CGI و عملکرد بازیگر را برای تغییر جهت جلوه های ویژه برای همیشه دید ، با بازگشت پادشاه اغلب به عنوان بهترین سه مورد در نظر گرفته می شود. هر فیلم در این سه گانه چندین جایزه اسکار و جوایز دریافت کرد Lord of the Rings: Return of King (2003) یازده اسکار باور نکردنی دریافت کرد. پیتر جکسون بعداً در سال 2012 به کارگردانی سه گانه فیلم The Hobbit بازگشت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *