دسته‌ها
دانلود فیلم

بهترین صحنه صحنه جنگ همیشه: قسمت 9 – جنگ ستارگان: تهدید فانتوم – دوئل سرنوشت

کاملا چند جنگ های lightsaber در های مختلف وجود دارد جنگ ستارگان فیلم های. با این حال ، در حالی که فانتوم تهدید خود یکی از بهترین فیلم ها نیست ، بهترین صحنه مبارزه با چراغ را با Qui-Gon Jinn دارد (لیام نیسون) و اوبی وان کنوبی (ایوان مک گرگور) در برابر دارت مول بالا می رود (پارک پارک)

اکنون ممکن است برخی از شما در حال گفتن صحنه مبارزه اتاق تاج سرخ در اینجا باشید آخرین جدی بهتر است. در حالی که در ابتدا به نظر جالب می رسد ، یک بار دیدم برخی از محافظ های قرمز به دلایلی در حال چرخش ، چرخش و پریدن به داخل و خارج از قاب می روند و به اتصالات وصل نمی شوند که من نمی توانم آنها را گشودم. این همه پایان می رسد تا یک بیت از یک ظرف غذا. با این حال ، اگر شما آن را دوست دارید ، پس با من خوب است.

فیلم پیشنهادی  Late to the Party: Metropolis - "بزرگ ، رسا و نمادین"

بدون آداب و رسوم بیشتر ، اینجا است دوئل سرنوشت ها. پس از آن صحنه جدال بین Ahsoka و مول است “شاگرد فانتوم” قسمت از فصل گذشته کلون جنگ مانند ری پارک برای گرفتن حرکت برگشت و این نیز بسیار جذاب است. پس از آن مسابقه بین کنوبی و ماله وجود دارد شورشیان جنگ ستارگان، که فکر می کنم کاملاً خیره کننده است و نقطه مقابل برجسته ای برای اولین نبرد آنها است.

https://www.youtube.com/watch؟v=0FyJe7mW_To

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *