دسته‌ها
دانلود فیلم

بهترین فیلم های سال 2020

علاقه مندان به سینما در سال گذشته دلایل زیادی برای خوشحالی داشته اند ، در حالی که فیلم های بسیار عالی در سال 2020 اکران می شوند. اکنون ، با توجه به اینکه فصل اسکار تقریباً بر سر ما است ، زمان خوبی است که در 12 ماه گذشته نگاهی به گذشته بیندازیم و بهترین و درخشان ترین فیلم ها از سال 2020. کدام یک را دیده اید؟

برادران صفدی یکی از بسته های سورپرایز سال را با هم سرو کردند نگین های تراش نخورده، یک تریلر کاملاً پیچیده با بازی آدام سندلر در نقشی که یک بار مسخره نبود سندلر در نقش هاوارد راتنر ، جواهرسازی خجالتی که با افزایش سطح بدهی مبارزه می کرد ، خوش درخشید ، در حالی که سرعت بی وقفه و آدرنالین بدون وقفه فیلم هنگام ترسیم ثروت او ، هیجان بازی اسلات در یک کازینو آنلاین را به ذهن متبادر می کرد. نباید فراموش کرد

این هیجان مست کننده از برزیل ، در حل و فصل خیالی باکوراو تمرکز دارد. ترزا که پس از سالها دوری برای تشییع جنازه مادربزرگش بازگشت ، متوجه می شود که یک ترس وحشتناک در شهر خود مستقر شده است. این روستا نه تنها از همه نقشه ها ناپدید شده است ، بلکه راهزنان در حومه همسایه پرسه می زنند و ذهنیت محاصره در میان مردم محلی ایجاد می شود. سیاسی ، غیر قابل پیش بینی و بسیار جذاب ، باکوراو از ابتدا تا انتها یک درمان است.

فیلم پیشنهادی  Cobra Kai فصل چهارم را تجربه می کند و فصل 3 در ژانویه به پایان می رسد

برخی از فیلم ها هستند که در اولین مشاهده شما را از بین می برند. امواج، ژانویه گذشته منتشر شد ، یکی از این تلاش هاست. غلتک اتومبیل “حماسی و ویرانگر احساسی” اعجوبه ورزش نوجوان تایلر را دنبال می کند در حالی که سعی می کند یک آسیب احتمالی تهدیدکننده حرفه و یک رابطه توفانی با دوست دخترش را کنترل کند. این فیلم با رنگهای متنوع و خیس در موسیقی متن فیلم جوی گرفته است و مسیرهایی را می گیرد که هرگز در آینده مشاهده نخواهید کرد و مخاطب خود را قبل از اینکه حتی نیمی از زمان اجرا سپری کند ، از طریق wringer احساسی هدایت می کند.

این تلنگر علمی تخیلی هوشمندانه رویکردی جدید را در پیش فرض استاندارد حمله بیگانگان اتخاذ می کند. این فیلم که در دهه 1950 اتفاق افتاده است ، گروهی از دانش آموزان دبیرستان را دنبال می کند که هنگام اجرای برنامه رادیویی آخر شب خود ، مداخله می کنند و چیزی کاملاً قابل توجه را کشف می کنند تا سعی کنند بفهمند چه اشتباهی شده است. با چندین عکس زیبا از عکسبرداری طولانی و جذاب ترین گفتگوی این طرف گای ریچی فیلم ، بزرگترین شب اولین مدیر را مشخص کرد اندرو پترسون به عنوان یکی برای آینده.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *