دسته‌ها
دانلود فیلم

به آخرین مرگ شما – مورنا باکارین ، ری وایز ، بیل موزلی ، دانی لنون و ویلیام شاتنر در ترسناک انیمیشن جدید بازی می کنند

پس از دویدن موفقیت آمیز در مسابقات جشنواره جهانی فیلم ، با کسب بیش از دوازده جایزه و 60 نامزدی ، جوهر پوشش و توزیع لرزش انتشار Blu-ray را اعلام کرده اند جیسون اکسین به آخرین مرگ شما. این درام خانوادگی متحرک با خون و پخش هم زمان ، در تاریخ 6 اکتبر در سراسر کشور از طریق Blu-ray در دسترس خواهد بود. در حال حاضر در تعدادی از سیستم عامل های دیجیتال و کابل از جمله iTunes ، Amazon Video ، Vudu ، Comcast ، Spectrum و Cox در دسترس است.

به آخرین مرگ شما ترکیبی از یک فیلمنامه تخیلی وحشیانه با انیمیشن چشم نواز. این فیلم توسط صداپیشگان درجه یک صداپیشگانی می شود: مورنا باکارین (Deadpool ، “Firefly” ، “Gotham”) به عنوان بازیگر مرموز ، ری وایز (“Twin Peaks” ، Batman: The Killing Joke، Robocop) ، دانی لنون (جادوگر عشق ، من را گاز بگیرید) ، بیل موزلی (House of 1000 Corps، Repo! The Genetic Opera، The Devil’s Rejects) ، و ویلیام شاتنر (حق رای دادن “پیشتازان ستاره ای” ، “تمرین”) به عنوان ناظر سادیستی.

باكارین از زمان حضور خود در غرفه ضبط ، “آنچه من را به سمت این پروژه سوق داد ، تاریک بودن آن بود. این ایده که ما می توانیم عروسک خیمه شب بازی باشیم ، کسی می تواند در آنجا باشد و در زندگی ما هرج و مرج ایجاد می کند … بدیهی است که این یک دنیای فانتزی است و انجام کاری کاملاً غیرواقعی و در عین حال بازی با مضامین واقعی ، همیشه سرگرم کننده است. من از این شخصیت لذت بردم زیرا می توان گفت او شرور است – او این کارهای وحشتناک را انجام می دهد – اما او واقعاً فقط کار خود را انجام می دهد. این در مورد احساسات نیست ، و همچنین در مورد حقیر بودن یا وحشتناک بودن برای مردم نیست. این موضوع در مورد سرگرمی است و به طرز عجیبی فکر می کنم تلاش صوتی برای انجام این کار بسیار جالب خواهد بود. “

“اگر بتوانید به مردم احساس کنید که می توانند به طرز وحشتناکی بمیرند ، این ترسناک است. نزدیک استخوان است ، ” شاتنر اضافه کرد.

فیلم پیشنهادی  نسخه های Blu-ray و DVD ایالات متحده: Cowboy Urban ، One Cut Of the Dead ، یک زن بی سرپرست ، Star Trek: Treks Short و موارد دیگر

https://www.youtube.com/watch؟v=T1JaT3LSLpU

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *