دسته‌ها
دانلود فیلم

به موجود مورد علاقه رای هری هاوزن رای دهید

یک ماه از آنچه می گذشت جلوتر است ری هری هاوزن تولد 100 ، بنیاد ری و دیانا هریهاوزن نظرسنجی آنلاین را راه اندازی کرده است تا دریابد کدام یک از بسیاری از خلاقیت های او مورد علاقه جهان است. آیا این بووو بوف مکانیکی بازیگوش ، مدوسا هیولایی یا رزمندگان اسکلت نمادین از جیسون و آرگونaut ها؟ نتایج به زودی قبل از صدمین سال اعلام خواهد شد.

ری هریهاوزن یکی از تأثیرگذارترین و مهمترین هنرمندان قرن بیستم بود. کار نمادین او در فیلم هایی مانند Clash of the Titans ، یک میلیون سال قبل از میلاد ، و سفر هفتم سینباد تخیل عمومی را به خود جلب کرده و از فیلمسازانی الهام گرفته است جورج لوکاس ، جیمز کامرون ، پیتر جکسون و استیون اسپیلبرگ فقط نام چند تکنیک منحصر به فرد هریهاوزن تضمین می کند که آیا او جغدها و اسکلت ها ، سنجاب ها و عقرب ها یا دایناسورها و میمون ها را می ساخت. کار او کیفیتی بی نظیر را حفظ کرد که در زمان آزمایش قرار دارد.

نمایشگاهی از آثار ری قرار است در اواخر سال جاری در نمایشگاه نمایش داده شود گالری ملی اسکاتلند هنر مدرن که به مردم این امکان را می دهد نسخه های اخیراً مرمت شده از برخی از محبوب ترین خلاقیت های خود را مشاهده کنند. نمایشگاه، ری هریهاوزن: تایتان سینما ، همراه با کتابی است که توسط دخترش وانسا نوشته شده است. این اولین باری خواهد بود که ونسا در مورد کارهای پدرش با چنین جزئیات صحبت کرده است و شرح حال شخصی پدرش را شامل می شود ، از آغاز دهه 1930 تا پروژه هایی که او در حدود کمتر از یک دهه قبل در آن کار می کرد. ده رای دهنده منتخب به طور تصادفی برنده یک نسخه امضا شده از ری هریهاوزن: Titan of Cinema خواهند شد.

فیلم پیشنهادی  کلیپی از پارک ویژه و تفریحی ویژه را تماشا کنید

در مورد این نظرسنجی جدید ، ونسا هریهاوزن گفت: “” آثار شگفت انگیز پدر جایگاه ویژه ای در قلب من دارند. من کنجکاو هستم که بقیه جهان چه فکر می کنند ، و چه کسی در این برخورد تایتان ها پیروز خواهد شد.

صدمین سالگرد ری هری هاوزن در 29 ژوئن سال 2020 جشن خواهد گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *