دسته‌ها
دانلود فیلم

به پشت صحنه مینی سریال The Right Stuff بروید که به دیزنی + می رود

دیزنی + اعلام کرده است که سریال اصلی نوشته شده چیزهای مناسب از جانب جغرافیای ملی پاییز امسال در دیزنی + اجرا می شود. تولید شده برای National Geographic توسط اپیان وای و وارنر افق تلویزیون ضبط شده ، “چیزهای مناسب” اقتباس شده است از تام ولف نمادین ، ​​پرفروش ترین حساب های غیر داستانی روزهای ابتدایی برنامه فضایی ایالات متحده است.

سریال های هشت قسمت ، فیلمنامه ای نگاهی روشن به آنچه می توانند اولین بار “نمایش واقعیت” آمریکا شوند ، می شوند ، زیرا فضانوردان جاه طلب و خانواده های آنها در یک مسابقه مشهور فوری می شوند که می تواند آنها را بکشد یا آنها را جاودانه کند.

این دو مرد در مرکز داستان هستند سرگرد جان گلن، یک خلبان آزمایش محترم و یک مرد خانواده متعهد با اصول و قواعد ناگسستنی ، به تصویر کشیده پاتریک جی آدامز (“مناسب”) ، و ستوان ستوان آلن شپرد، یکی از بهترین خلبانان آزمایش در تاریخ نیروی دریایی ، به تصویر کشیده شده است جیک مک دورمن (“آنچه ما در سایه ها انجام می دهیم” ، “بانوی پرنده”).

https://www.youtube.com/watch؟v=hxAk5LaMue4

شامل هفت قسمت عطارد است ستوان گوردون کوپرترسیم شده توسط کالین O’Donoghue (“روزی روزگاری” ، “کری پیلبی” ، “مراسم”) جوانترین از هفت نفری که برای شگفتی همه انتخاب شدند. والی شیرراترسیم شده توسط آرون استاتون (“مردان دیوانه” ، “Narcos: مکزیک” ، “قلعه راک”) ، یک خلبان رقابت با یک هدیه برای جلب شوخی ها؛ اسکات کارپنترترسیم شده توسط جیمز لافری (“تعقیب و گریز از خانه هیل” ، “جرم و جنایت در شهر کوچک”) ، یک مرد روحانی که توسط دیگر فضانوردان لقب “شاعر” گرفت. Deke Slaytonترسیم شده توسط سهام میکا (“بریتنی یک ماراتن را اداره می کند” ، “فرار در دنیورا”) ، یک خلبان و مهندس خاموش و بی پرده اما بسیار هوشمند؛ و گوس گریسومترسیم شده توسط مایکل تروتر (“زیرزمینی” ، “ساعت عصر”) ، یک خلبان آزمایشی بدون مزخرف که سرانجام دومین مرد در فضا می شود.

فیلم پیشنهادی  تریلر جدید Resident Evil: Infinite Darkness را تماشا کنید

“این داستان واقعی از نوآوری علمی و پشتکار بشر نمی تواند به موقع تر باشد ،” گفت کورتنی مونرو، رئیس جمهور ، شبکه های تلویزیونی جهانی جئوگرافیک جهانی. “National Geographic’s Right Stuff” یک داستان تحریک آمیز در مورد اکتشاف ، جاه طلبی ، عزم و مقاومت است و به ما یادآوری می کند که انسان ها هنگام اتحاد با یک هدف مشترک می توانند به فوق العاده برسند. این سریال صحنه ای جالب و دیدنی را در زمینه فضانوردان ناقص اما قهرمانانه عطارد 7 به نمایش می گذارد و ما هیجان زده می شویم که خانه عالی خود را در دیزنی پیدا کرده است. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *