دسته‌ها
دانلود فیلم

بچه های راه آهن در یک دنباله جدید برمی گردند

دانشجویی آغاز عکاسی اصلی را در اعلام کرده است بچه های راه آهن برمی گردند نشان می دهد که BAFTA و برنده جایزه امی جنی آگوتر نقش خود را از ابتدا بازیابی خواهد کرد بچه های راه آهن، برنده BAFTA شریدان اسمیتتام کورتنای ، نامزد دریافت جایزه اسکار و برنده BAFTA و نسل جدیدی از کودکان راه آهن بازی می کنند. تیراندازی از 10 مه 2021 در محل انگلستان آغاز می شود.

مدیر برنده BAFTA مورگان متیوز (X + Y) در مکان های اصلی فیلم اصلی فیلمبرداری خواهد کرد که شامل ایستگاه Oakworth ، هاورث و The Bronte Parsonage می شود. نمایشگر اصلی Keighley & Worth Valley Railway از فیلم اصلی نیز ارائه خواهد شد.

نوشته شده توسط برنده BAFTA دنی بروکلوهست (BRASSIC ، Red Production’s THE STRANGER ، THE FIVE ، SAFE و COME HOME) و تهیه شده توسط BAFTA و برنده جایزه جما راجرز برای STUDIOCANAL.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی Blu-ray: The Nightingale - "یک فیلم حماسی ، احساسی ، شدید و فراموش نشدنی"

THE RAILWAY CHILDREN RETURN با الهام از یکی از محبوب ترین فیلم های خانوادگی بریتانیایی در تمام دوران ، یک ماجراجویی مسحورکننده برای نسل جدید است که حساسیت معاصر را به یک داستان کلاسیک و ترکیب بازیگران انگلیس با مکان های خیره کننده تبدیل می کند. بازگشت بچه های راه آهن مخاطبان را به یک سفر هیجان انگیز و گرم کننده قلب می کشاند ، که در آن گروهی از کودکان در طی جنگ جهانی دوم به یک روستای یورکشایر منتقل می شوند ، جایی که با یک سرباز جوان روبرو می شوند ، که مانند آنها بسیار دور از خانه است …

THE RAILWAY CHILDREN عنوانی کلیدی در مجموعه معروف Vintage Classics از STUDIOCANAL است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *