دسته‌ها
دانلود فیلم

تام زندگی شما جر اسکلار تنها یک روز به زندگی در کل زندگی می پردازد

تام از زندگی شما، نوشته ، کارگردانی ، ویرایش ، به ثمر رساند و بازیگران جر اسکلار، توسط کسب شده است Gravitas Ventures، که این کمدی را در اول سپتامبر VOD منتشر می کند.

وی گفت: “ایده این فیلم از تماشای یک مستند نشنال جئوگرافیک در مورد طول عمر 24 ساعته مینفیلد ناشی شده است. از نوع وجودی وحشتناک من که دو ساعت قبل وجود داشت ، تعجب کردم که اگر انسان از طول عمر کامل زندگی کند اما اساساً در حدود 24 ساعت. من از همان اول می دانستم که هیچ علاقه ای به این نوع فیلم در هفته ندارم ، اما می خواستم به جای آن یک افسانه سرگرم کننده را بسازید ، راهی برای بررسی مجدد این کلمه دیوانه وار به نام زندگی است. ” ریشه های فیلم.

چند hyphenate Jer Sklar موسیقی متن فیلم اصلی را برای این فیلم ایجاد کرد که توسط گروه مستقر در شیکاگو تهیه و اجرا شد The Blackstrap Molasses. اسکلار فیلمی را تصور می کرد که ترانه ها ، در حالی که به طور مستقیم در مورد عمل اظهار نظر نمی کردند ، به عنوان یک آگاهی جمعی از شخصیت های این فیلم عمل می کنند. این آلبوم ، متشکل از یازده آهنگ اصلی ، همزمان با اکران فیلم است.

فیلم پیشنهادی  Cool Mashup: Neo Tape Pill Blue - ماتریس در این فیلم Deep Fake از فضای دفتر استفاده می کند

تیم فیلم شامل تهیه‌کننده اجرایی برنده جایزه امی است چاک اسکلار، تهیه کننده جیمز شارپ، و نویسنده جر اسکلار، که اولین کارگردانی خود را انجام می دهد. این فیلم توسط فیلمبردار برنده جایزه فیلمبرداری شد ، کریستوفر رژانوکه فیلم های آنها در جشنواره های Sundance و SXSW جشنواره های جهانی نیز به نمایش گذاشته شده است. در حال افزایش ستاره بییز بوزان اخیراً با برادوی همراه بود اد هریس که در بارتلت شر تولید “کشتن مرغ مقلد.”

اسکلار درباره کسب می گوید ، وی گفت: “من از اینكه توجه Gravitas Ventures را جلب كردم ، بسیار هیجان زده ام ، چه رسد به اینكه در توزیع اولین فیلم من با آنها شریک باشم. من از دوستان فیلمساز من در مورد پشتیبانی GV و رسیدگی به نوزادان خود در طول کل فرآیند توزیع چیزی نشنیده ام ، بنابراین این یک رویا برای خودم و تیمم است که سالهاست که بسیار سخت کار کرده ایم. اکنون من مشکل گراویتاس هستم. “

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *