دسته‌ها
دانلود فیلم

تریلر اقتباس جدید Stephen King’s The Stand را تماشا کنید

CBS All Access سریال های بسیار محدود پیش بینی شده خود را اعلام کرد غرفه اولین نمایش آن در روز پنجشنبه ، 17 دسامبر آغاز می شود. این مجموعه 9 قسمتی هر هفته در روزهای پنجشنبه به طور انحصاری برای مشترکان CBS All Access کاهش می یابد.

موضع است استفان کینگ بینش آخرالزمانی از جهانی که توسط طاعون نابود شده و درگیر درگیری اساسی بین خیر و شر است. سرنوشت بشریت بر دوش شکننده مادر 108 ساله مادر Abagail است (ووپی گلدبرگ) و تعداد انگشت شماری از بازماندگان. بدترین کابوس های آنها در مردی با لبخندی کشنده و قدرت های غیرقابل گفتن تجسم می یابد: راندال پرچم (الكساندر اسكارسگارد) ، مرد تاریک.

بر اساس رمان پرفروش کینگ به همین نام ، CBS All Access ‘THE STAND با کد جدیدی که توسط خود نویسنده مشهور نوشته شده بسته خواهد شد.

فیلم پیشنهادی  نقد و بررسی Sundance 2021: کاپیتان های Zaatari

علاوه بر گلدبرگ و اسکارسگارد ، در این مجموعه بازیگران گروه زیبایی نیز حضور دارند جیمز مارسدن به عنوان استو ردمن ، اودسا یانگ به عنوان فرنی گلداسمیت ، جووان آدپو به عنوان لری آندروود ، امبر هرد به عنوان نادین کراس ، اوون تیگ به عنوان هارولد لودر ، هنری زاگا به عنوان نیک آندروس ، برد ویلیام هنکه به عنوان تام کالن ، ایرنه بدارد به عنوان ری برتنر ، نات ولف به عنوان لوید هنرید ، ایون بیلی به عنوان ویزاک ، هدر گراهام به عنوان ریتا بلاک مور ، کاترین مک نامارا به عنوان جولی لوری ، فیونا دوریف به عنوان Ratwoman ، ناتالی مارتینز به عنوان Dayna Jurgens ، Hamish Linklater به عنوان دکتر جیم الیس ، دانیل سونجاتا به عنوان کاب و گرگ کینیر به عنوان گلن بیتمن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *