دسته‌ها
دانلود فیلم

تریلر جدید مجموعه جعبه Dawn of the Dead Limited Edition را ببینید

این پاییز ، فیلم های دید دوم نسخه ترسناک را برای پایان دادن به همه نسخه های ترسناک ارائه می دهد. طرفداران ، علاقه مندان و مجموعه داران به عنوان یک استاد ترسناک مورد پذیرایی قرار می گیرند جورج A. رومرو مدتها در انتظار ، بسیار پیش بینی شده است طلوع مردگان، سرانجام نسخه سرگرمی خانگی را که شایسته آن است دریافت می کند.

این اثر اصلی که به عنوان یکی از بهترین فیلم های ترسناک در همه زمان ها شناخته شده است ، با دقت تمام ترمیم شده و در دو نسخه جداگانه به بازار عرضه شده است: Dawn Of The Dead Limited Edition 4K UHD و Dawn Of The Dead Limited Blu-ray در 16 نوامبر 2020

هر دو مجموعه جعبه با بسته بندی خیره کننده ای همراه با هنر اصلی پوستر نمادین به همراه آثار هنری تازه سفارش داده شده در داخل ، وارد می شوند. اینها شامل چهار دیسک عظیم – با سه نسخه از فیلم: Theatrical Cut ، The Extended (‘Can’) Cut و The Argento Cut ، به علاوه مجموعه ای از ویژگی های خاص است که مصاحبه های جدید و بایگانی را شامل می شوند ، از جمله The Lost مصاحبه سحر رومرو. با تفسیرها و مستندات بسیار زیاد ، سی دی های موسیقی متن فیلم و یک کتاب کاملاً خیره کننده کاملاً 160 صفحه ای با شکوه کامل Dissecting the Dead همراه با نوشتن کاملاً جدید ، این یک گنجینه واقعی است و برای هر مجموعه ای ضروری است.

فیلم پیشنهادی  پادکست فیلمنامه ای Batman Unburied جنبه های تاریک روانشناسی بروس وین را بررسی خواهد کرد

https://www.youtube.com/watch؟v=esg5FoMnjis

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *