دسته‌ها
دانلود فیلم

تریلر جدید Star Wars: The Bad Batch را مشاهده کنید

سری بعدی انیمیشن از لوکاس فیلم است جنگ ستارگان: دسته بد. تازه از آخرین سریال تحسین شده منتقدان جنگ ستارگان: جنگ های کلون، سری اصلی دیزنی + در سال 2021 برای اولین بار در سرویس پخش جریانی پخش می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=BsOmYpP4UDU

این همچنین شامل Fennec Shand (با صداگذاری توسط مینگ-نا ون، بار دیگر نقش خود را از The Mandalorian) و یک جوان اما زخم دیده گررا (با صداگذاری اندرو کیشینو، که در اصل سرباز را در جنگ ستارگان: جنگهای کلون زنده کرد).

این نمایش اولین نمایش خود را در روز جنگ ستارگان ، 4 مه ، با 70 دقیقه نمایش برتر و پس از آن قسمت های جدید هر جمعه آغاز می کند و از 7 مه 2021 شروع می شود.

فیلم پیشنهادی  پیش نمایش تیزر فیلم Masters of the Universe: Revelation را مشاهده کنید

جنگ ستارگان: گروه بد توسط مجری تولید می شود دیو فیلونی (ماندالوریان ، جنگ ستارگان: جنگهای کلون) ، آتنا پورتیلو (Star Wars: The Clone Wars، Star Wars Rebels) ، برد راو (شورشیان جنگ ستارگان ، مقاومت جنگ ستارگان) و جنیفر کوربت (مقاومت در برابر جنگ ستارگان ، NCIS) با کری بک (ماندالوریایی ، شورشیان جنگ ستارگان) به عنوان تهیه کننده مشترک اجرایی و جاش ریمز به عنوان تهیه کننده (مقاومت جنگ ستارگان). راو همچنین به عنوان سرپرست نویسندگی به عنوان کارگردان ناظر با کوربت مشغول به کار است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *