دسته‌ها
دانلود فیلم

تریلر سال طوفان ابدی را تماشا کنید

نئون لیست مورد تحسین بین المللی را برای ویژگی پرتمانتو آینده خود فاش کرده است سال طوفان همیشگی، توسط سازندگان فیلم هدایت می شود جعفر پناهی ، آنتونی شن ، مالک ویتال ، لورا پوآتراس ، دومینگا سوتومایور ، دیوید لووری و Apichatpong Weerasethakul. این فیلم با هفت داستان از هفت نویسنده از سراسر جهان ، این لحظه بی سابقه از زمان را شرح می دهد و یک نامه عاشقانه واقعی به قدرت سینما و داستان سرایان آن است. تهیه شده توسط برد بکر-پرتون ، آندره روا ، و جف داتچمن ، با حضور Panâhi ، Tom Quinn و David Kaplan به عنوان تهیه کنندگان اجرایی. این فیلم به عنوان بخشی از نمایش ویژه فیلم های جشنواره کن انتخاب شده است که در آن اولین نمایش جهانی را انجام می دهد.

فیلم پیشنهادی  Cool Art: The Avengers، Harry Potter، Star Wars، X-Men، Gargoyles و موارد دیگر Valerio Buonfantino

نئون این فیلم را در سال 2021 اکران می کند.

سال طوفان همیشگی به دو عنوان NEON دیگر می پیوندد که امسال در کن به نمایش در می آیند ، Apichatpong Weerasethakul’s Memoria بازیگر تیلدا سوینتون و Julia Ducournau’s Titane. هر دو فیلم در مسابقه بازی می کنند.

سال طوفان ابدی آخرین تلاش تولیدی NEON است. تخته سنگ آینده این شرکت همچنین شامل Pablo Larrain’s Spencer ، Jamila Wignot’s Ailey ، Céline Sciamma’s Petite Maman است. و Jonas Poher Rasmussen’s Flee ، تهیه کننده اجرایی ریز احمد و نیکولا کوستر-والداو.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *