دسته‌ها
دانلود فیلم

تریلر پرتاب Assassin’s Creed Valhalla را ببینید

Assassin’s Creed Valhalla یک بازی اکشن و ماجراجویی جهان باز است که در اطراف چندین ماجرای اصلی داستان و چندین ماموریت جانبی اختیاری شکل گرفته است که در آن بازیکن نقش Eivor ، یک مهاجم وایکینگ را بازی می کند ، زیرا آنها وایکینگ های خود را در برابر پادشاهی آنگلوساکسون در 873 م هدایت می کنند. بازیکن می تواند Eivor را به عنوان مرد بازی کند (با صداگذاری توسط مگنوس برون) یا زن (با صداگذاری توسط سسیلی استنسپیل) و قادر به سفارشی کردن مو ، رنگ مو ، لباس ، زره پوش و خال کوبی Eivor است.

https://www.youtube.com/watch؟v=gncCKXqjtaE

انواع سلاح های موجود برای بازیکن شامل سلاح هایی از قبیل flails و greatswords می شود ، همچنین درگیری نیز تغییر کرده است تا تقریباً از هر نوع سلاحی استفاده شود ، از جمله محافظ ها و هر دنده ای که بازیکن جمع می کند ، منحصر به فرد است. مکانیک Eagle Vision از عناوین قبلی به شکل “Odin Sight” بازمی گردد ، حیوان همراه بازیکن زاغی به نام Synin است که برای “بصیرت” نورس قدیمی است و می تواند برای جستجوی مناطق نزدیک مورد استفاده قرار گیرد ، مانند همراهان قبلی پرندگان در Origins و Odyssey اقدام به شناسایی دشمنان و جنبه های دنیای بازی از دور قبل از اینکه ایور درگیر جنگ شود ، کرده بودند.

فیلم پیشنهادی  ششمین و آخرین سری از Peaky Blinders فیلمبرداری آغاز می شود

بازیکنان همچنین می توانند با Assassin’s Creed Valhalla Season Pass ماجراهای بیشتری را تجربه کنند. نسخه های Gold ، Ultimate ، و Collector’s موجود است ، یا به صورت جداگانه برای خرید در دسترس است ، شامل فصل Legend of Beowulf Quest ، Expansion 1 – Wrath of the Druids (بهار 2021) و Expansion 2 – The Siege of Paris (تابستان 2021) )

علاوه بر این ، همه بازیکنان به مجموعه گسترده ای از محتوای فصلی رایگان ، از جمله محتوای داستانی جدید و رویدادهای درون بازی پس از عرضه دسترسی خواهند داشت. هر فصل سه ماه طول می کشد و برای همه نوع پخش کننده و سطح پیشرفت با تمرکز بر گیم پلی ، تکامل جهان و سایر محتوای جذاب قابل دسترسی خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *