دسته‌ها
دانلود فیلم

تریلر UK برای The Surrogate را تماشا کنید

بینشی حساس نسبت به مسائل پیچیده پیرامون جایگزینی ، THE SURROGATE از جس هریس پیروی می کند (یاس باتچلر، “The Good Fight”) ، یک طراح 29 ساله وب ، که از جایگزینی و اهدا تخم مرغ برای بهترین دوستش جاش بسیار خوشحال است (کریس پفتی، “به دنبال”) و شوهرش هارون (سالیوان جونز، “Halston” ، “Slave Play”). دوازده هفته پس از بارداری ، آزمایش قبل از تولد با نتایج غیر منتظره ای روبرو می شود که یک معضل اخلاقی است. از آنجا که همه آنها بهترین اقدام را در نظر می گیرند ، رابطه بین این سه دوست آزمایش می شود.

این فیلم در طول برنامه سازی خود در جشنواره های فیلم متعددی در سراسر جهان از جمله SXSW 2020 ، جشنواره بین المللی فیلم سائوپائولو و جشنواره فیلم گاتهام مورد استقبال گسترده منتقدان قرار گرفت. اوایل امسال یاسمین باتچلور نامزد دریافت جایزه بازیگر دستیابی به موفقیت در جوایز IFP Gotham بود.

فیلم پیشنهادی  تقریباً معروف در حال دریافت نسخه 4K Ultra HD است

جرمی هرش ، نویسنده و کارگردان ، بخاطر درام اخلاقی هوشمندانه اش ، با رویکردی که به معضلات متناقض و عمیقاً مسئله دار دارد ، ستایش گسترده ای دریافت کرده است.

با ارائه یک کانون توجه ویژه و کاملاً قابل توجه در مورد موضوعات مهم ، THE SURROGATE را نباید در هنگام ورود به سینماها در جمعه 9 ژوئیه از دست داد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *