دسته‌ها
دانلود فیلم

تصویر جدیدی از فیلم Uncharted مارک والبرگ را به عنوان Sully نشان می دهد

بازگشت به روز ، ثبت نشده فیلم قرار بود داشته باشد مارک والبرگ مانند ناتان دریک. طی سالها و اکنون بسیاری از چیزها تغییر کرده است تام هالند (مرد عنکبوتی) در حالی که والبرگ هنوز درگیر این نقش است ، ناتان جوان را بازی می کند زیرا وی در نقش ویکتور “سالی” سالیوان بازی خواهد کرد.

همانطور که از عکس جدید (از طریق NY Times) در بالا می توانید متوجه شوید ، Sully بسیار شبیه مارک والبرگ است. هیچ جا اثری از سبیل نیست!

روبن فلیشر (Zombieland) آخرین مدیر پیوست شده در این پروژه است که در آن بازیگران نیز حضور دارند آنتونیو باندراس ، سوفیا علی و تاتی گابریل.

فیلم پیشنهادی  Enforcement - پیش پرده تریلر جدید دانمارکی را تماشا کنید

من هنوز از این فیلم مطمئن نیستم. منظورم این است که بازیها عالی هستند ، زیرا ما یک ناتان دریک را دنبال می کنیم که در اطراف بلوک بوده است و با افراد مختلفی که کار می کنند دیدار کرده است. صحنه های فلش بک برای ناتان جوان ، برای من ، کمترین لحظات هیجان انگیز بودند.

شرم آور است که آنها هرگز زودتر عمل خود را انجام ندادند تا بتوانند انجام دهند ناتان فیلیون نیتن دریک را در یک سری فیلم بازی کنید. انداختن بروس کمپبل همانطور که Sully و می توانست طلا باشد! هنوز هم فیلم کوتاه نسبتاً عالی او را در نقش شخصیت بازی کردیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *