دسته‌ها
دانلود فیلم

تلاش فراخوانی نسخه جدید HeroQuest است

HeroQuest بازی تخته ای فانتزی شگفت انگیز از سال 1989 توسط بود میلتون بردلی در همکاری با شرکت انگلیسی کارگاه بازی ها. من از بازی کردن با دوستانم خاطرات بسیار خوبی دارم. هنوز می توانید نسخه هایی از آن را در eBay دریافت کنید اما قیمت آنها بسیار ارزان است.

با این حال، هاسبرو نسخه جدید و جدیدی از بازی را منتشر می کند. آنها مسیر تأمین مالی سرمایه گذاری را برای بازی طی کرده اند و رده Heroic با 99.99 دلار و Mythic Tier با قیمت 149.99 دلار وجود دارد. همچنین چند گول کششی وجود خواهد داشت.

با توجه به اینکه چه تعداد نسخه اصلی از این بازی در اختیار شما قرار می گیرد ، این خیلی بد نیست. به علاوه مینیاتورهای جدید بسیار درخشان هستند و من می توانم از آنها در بازی های مختلف Dungeons و Dragons نیز استفاده کنم.

فیلم پیشنهادی  اسکارلت جوهانسون عروس یک فیلم جدید عروس از نوع فرانکشتاین خواهد بود

“در حالی که گیم پلی موجود در نسخه اصلی HeroQuest در سال 1989 درست باقی خواهد ماند” گفت مدیر برند پاتریک اورک، “این بازی برای ارائه تجربه با کیفیت بالا و شایسته خود به روز خواهد شد.”

کمی نگران کننده است که به نظر می رسد در حال حاضر فقط در ایالات متحده آمریکا و کانادا در دسترس است. شرم آور لعنتی ، به خصوص که نسخه اصلی آن با Games Workshop در انگلیس طراحی شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *