دسته‌ها
دانلود فیلم

تیزر New Mutants از ویژگی های Lockheed است

در مردان ایکس طنز ، لاکهید یک اژدها بیگانه کوچک بنفش بود. او به طور معمول دوست دوست بود بچه گربه پراید (موسوم به گربه سایه) اما در این تیزر برای The New Mutants بهترین جوانه ها را نشان می دهد آنیا تیلور-جوی “s مگیک. تیزر همچنین نگاهی به قدرت های مختلف جهش یافته ها در فیلم می دهد.

من فقط خوشحالم که او را نشان می دهد و او بسیار شبیه نسخه کمیک بوک است که خارق العاده است.

در این فیلم وحشتناک و پرتحرک که بر اساس سریال طنز MARVEL ساخته شده است ، پنج جوان که قدرت های ویژه ای را نشان می دهند ، به یک موسسه مخفی منتقل می شوند تا تحت معالجه درمانی قرار بگیرند که به آنها گفته می شود ، آنها را از خطرات قدرتشان درمان می کند.

شامل Danielle Moonstar با نام مستعار Mirage (بلو هانت) است که توهماتی را از ترس افراد دیگر ایجاد می کند. رانه سینکلر (مزی ویلیامز) ، که تبدیل به گرگ گرگ ولفسبان می شود. سام گاتری (چارلی هیتون) ، که به عنوان Cannonball ، می تواند با سرعت جت که توسط یک میدان نیرو محافظت می شود پرواز کند. Roberto da Costa aka Sunspot (هنری زاگا) ، که انرژی خورشیدی را جذب کرده و از آن استفاده می کند. و ایلیانا راسپوتین با نام مستعار (آنا تیلور-جوی).

خواهر کوچکتر Colossus ، Magik با زره در صورت تمایل محصور می شود و دارای کلمه ای از روح می باشد که توانایی های روحی و روانی چندگانه او را تقویت می کند.

فیلم پیشنهادی  فیلم های جاسوسی که ارزش تماشای دوم را دارند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *