دسته‌ها
دانلود فیلم

تینا – ابتدا نگاهی به مستند جدید تینا ترنر بیندازید

توزیع کننده مستقل ارتفاع آوریل امسال از انتشار TINA در انگلیس و ایرلند خبر داده است. این فیلم در سینماها ، سرگرمی های خانگی در ارتفاع. فیلم و مستندهای آسمان نمایش داده خواهد شد.

TINA آخرین جشن یک سوپراستار جهانی و پرتره صمیمی زنی است که برای تعریف حرفه ، هویت و میراث خود به قول خودش ، بر ناملایمات شدید غلبه کرد.

از اوایل کار خود به عنوان ملکه R&B تا تورهای فروش دهه 80 که در رکوردشکنی است. تینا ترنر پرده را به عقب می کشاند تا ما را به دنیای خصوصی او دعوت کند به روشی که قبلاً هرگز انجام نداده است. TINA با آشکار کردن درونی ترین مبارزات خود ، و به اشتراک گذاشتن برخی از شخصی ترین لحظات خود ، ضبط کننده و الهام بخش یکی از بزرگترین بازماندگان موسیقی مدرن است.

فیلم پیشنهادی  Dinner In America - فیلم تولید شده توسط بن استیلر به Arrow می رود

به کارگردانی کارگردانان برنده جایزه اسکار دن لیندزی و T.J. مارتین (UNDEFEATED ، LA 92) ، و توسط Lightbox تولید شد ، شرکت تولیدی که توسط تهیه کننده برنده جایزه اسکار سیمون Chinn (MAN ON WIRE ، جستجو برای SUGAR MAN ، WHITNEY) و تهیه کننده برنده جایزه Emmy Jonathan Chinn (LA 92 ، WHITNEY) تاسیس شد ، همراه با تهیه کننده نامزد ادی ، دایان بکر (THE FINAL Year، BELUSHI) TINA آخرین داستان زنده ماندن است – و یک داستان الهام بخش برای دوران ما.

TINA در ماه های آوریل امسال در سینماهای انگلستان و ایرلند ، با سرگرمی های خانگی در altitude.film و مستندهای Sky منتشر خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *