دسته‌ها
دانلود فیلم

ثور: در نبرد خود علیه نیروهای شر ، به خدای افسانه ای تندر بپیوندید

چند سال گذشته برای هر هواداری فوق العاده قهرمان واقعه بارز بوده است. مارول و دی سی تصمیم گرفتند یكی از قهرمانان فوق العاده را به یكدیگر بدوزند. ابر قهرمانان اسطوره ای مانند ثور و لوکی در مرکز صحنه قرار گرفتند و سرگرمی های بیشتری را نیز برای ما رقم زدند. بله ، همان خدای قدرتمند تندر تبعید شد و سعی کرد تاج و تخت خود را از چنگال لوکی پس بگیرد.

فیلم های اساطیری همیشه جذابیتی داشته اند و به لطف کاردستی شرکت های بزرگ تولید فیلم ، این بزرگتر از تجربه زندگی بوده است. این فیلم ها در تمام تیم ها بهترین نام ها را در صنعت دارند و با هم کار می کنند تا پدیده ها را روی پرده سینما بسازند. عنوان Thor را از یکی از بازی ها پخش کنید بهترین سایت های کازینو در OLBG اگر به دنبال تجربه نسخه حافظه بازی مشابه هستید.

Thor- فیلم ها و نحوه ساختن شوق

Thor نیز از این قاعده مستثنا نبود و هنگامی که Marvel Studios Thor را در آوریل 2011 منتشر کرد. این فیلم در مورد پادشاه Asgard و God of Thunder ، Thor بود که پس از شکست Frost Giants در نروژ ، قصد صعود تاج و تخت را دارد. ثور از کتابهای خوب پدرش اودین خارج می شود و همین امر باعث می شود تا ثور از قدرت های خود سلب شود. او فقط با چکش قدرتمند خود ، مژلنیر به عنوان فانی به زمین فرستاده می شود.

فیلم پیشنهادی  Fangoria استودیوی Fangoria را راه اندازی کرده است

همانطور که او سعی می کند به شرایط زمینی بیاید ، برادر غریب او ناوشکن را برای کشتن او می فرستد. وفادار جنگجو 3 و سیف آرزو می کنند ثور را با تلاش برای رشوه دادن دروازه بان ، هایدال ، بازگرداند. این امر باعث می شود که ثور به اسگارد برگردد و قدرت خود را پس بگیرد. داستان منجر به جذب مخاطب در موفقیت فیلم می شود. کریس همسورث و ناتالی پورتمن نقشهای اصلی را ایفا کردند و کنت براناق این فیلم را کارگردانی کرد. موفقیت این فیلم آنقدر زیاد بود که بعدها به یکی از ابر قهرمانانی برای بازی در تیم Avengers تبدیل شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *