دسته‌ها
دانلود فیلم

جان بویگا در حال بازگشت برای بازی Attack The Block 2 است

STUDIOCANAL ، Film4 ، تصاویر داستانی کامل و محصولات UpperRoom امروز اعلام کرد که آنها در مراحل اولیه توسعه هستند حمله به بلوک 2.

در این سالگرد 10 سالگی کلاسیک فرقه علمی تخیلی است حمله به بلوک، STUDIOCANAL و Film4 این را تأیید می کنند نیرا پارک ، جو کورنیش ، جان بویگا و جیمز ویلسون برای توسعه و تولید فیلم دوم مورد انتظار دوباره متحد شده اند. کورنیش با آن می نویسد و کارگردانی می کند جان بویگا بازگشت به عنوان موسی بازی کرد. در حال حاضر جزئیات مربوط به این طرح در زیر لگن نگهداری می شود.

جو کورنیش گفت “من هیجان زده هستم که ما در دهمین سالگرد اکران فیلم به طور رسمی بازگشت خود را به دنیای” حمله به بلوک “اعلام می کنیم. من نمی توانم صبر كنم كه دوباره در كنار جان كار كنم و تكه های بزرگتری از اقدام بیگانه درون شهری را برای مخاطبان به ارمغان بیاورم. “

در فیلم 2011 گروهی از بازیگران نسبتاً جدید و بعداً ناشناخته حضور داشتند ، از جمله بویگا که به سرعت به یکی از پرطرفدارترین بازیگران جوان امروز تبدیل شده است. او از آن زمان در چندین فیلم بازی کرده و اخیراً برای بازی در فیلم Golden Globe and Critics ‘Choice Award (جایزه گلدن گلوب و منتقدان) را به دست آورده است. استیو مک کوئین مجموعه فیلم های گلچین تبر کوچک برای BBC / Amazon Prime. بازیگران اضافی در نسخه اصلی گنجانده شده است الکس اسماعیل ، دانیل ویتالیس ، لیون جونز ، فرانتس درامه، و سیمون هوارد. همچنین ستاره دار شد جودی ویتاکر ، لوک ترداوی ، و نیک فراست.

فیلم پیشنهادی  راه اندازی مجدد Wrong Turn یک پیش پرده دریافت می کند

جان بویگا افزود “یک دهه از انتشار Attack The Block می گذرد و از آن زمان تاکنون چیزهای زیادی تغییر کرده است. من از دیدن بازگشت این داستان به خیابانهای لندن بسیار هیجان زده هستم. موسی یکی از شخصیت های محبوب من برای بازی باقی مانده است و بازگرداندن او افتخار بزرگی است. ”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *