دسته‌ها
دانلود فیلم

جان لاندیس کارگردانی آرنولد شوارتزنگر را در مهد کودک Superhero استن لی به عهده دارد

برندهای بین المللی Genius اعلام کرده است که جان لاندیس، کارگردان افسانه ای چند برنده جایزه و تهیه‌کننده نمایشهای بلاک چین مانند اماکن تجاری ، خانه حیوانات ، برادران بلوز ، سه آمیگوس ، بورلی هیلز پلیس 2 ، آمریكا ، و عزیزم من بچه ها را کاهش می دهم سریال های تلویزیونی ، خواهند پیوست آرنولد شوارتزنگر و تیم تولید پشت سری جدید انیمیشن های کودکان Genius Brands ، مهد کودک Superhero استن لی.

لاندیس شوارتزنگر را کارگردانی می کند ، که صدایش را به عنوان بازیگر نقش اول سریال کمدی اکشن-ماجراجویی که توسط استن لی ساخته شده استن لی به عنوان یکی از پروژه های آخر خود به کارگردانی می کند. او همچنین به عنوان گروه تولید کننده Alibaba در چین ، Stan Lee POW ، به عنوان تهیه کننده همکاری می کند! سرگرمی ، و تولیدات بلوط شوارتزنگر. فابیان نیکیزا یکی از سازندگان Deadpool ، این سریال را با نویسندگی توسط استیون بنکس (SpongeBob SquarePants) ساخت.

در اینجا خلاصه داستان نمایش آمده است:

فیلم پیشنهادی  سریال های کتاب پرسی جکسون ریک ریوردان در دیزنی + در حال نمایش تلویزیونی است

پنج سال پیش ، یک نبرد ابر قهرمان فوق العاده ، شهر کوچک گرینوال را در معرض تابش کیهانی قرار داد. اندکی پس از آن ، گروهی از دختران و پسران که قبلاً معمولی بودند ، عجیب ترین ابر قدرتها را نشان می دهند! ابر قدرتهای آنها ، به جای اینکه از کریپتونیت یا یک عنکبوت رادیواکتیو بیرون بیایند ، از کالاهای موجود در کلاس مهدکودک خود ناشی می شوند – چسب سفید ، بلوک های چوبی ، مداد رنگی ، بتونی احمقانه و غیره.

یک معلم مهدکودک بسیار ویژه برای آموزش این بچه های فوق العاده به گرین ویل می رسد. آرنولد آرمسترانگ می داند که کنترل ابرقدرت ها چیست ، زیرا او قبلاً کاپیتان شجاعت بود ، قهرمانی که نبرد نهایی او به ایجاد این ابرخودروها کمک کرد! آرنولد به بچه ها یاد می دهد که چگونه فردا قهرمان شوند ، یک بار او به آنها یاد داد که چگونه کفش خود را ببندند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *