دسته‌ها
دانلود فیلم

جان هام ستاره فیلم جدید Fletch خواهد بود

فلچ در اصل یک سری رمان های توسط گرگوری مک دونالد اولین رمان اساس تریلر کمدی در سال 1985 بود که با آن ستاره شد چوی چیس به عنوان شخصیت عنوان این فیلم در سال 1989 دنبال شد زندگی فلتچ.

از آن زمان صحبت از فیلم های مختلف و نمایش های تلویزیونی بر اساس رمان های اصلی بود ، اما هیچ چیزی از آنها حاصل نشد.

به نظر می رسد که Fletch واقعاً یک بار دیگر زندگی خواهد کرد جان هام به عنوان شخصیت اصلی بازی خواهد کرد هم در کنار هم تولید خواهد کرد کونی تاول. گرگ متلا (Superbad، Arrested Development) کارگردانی را از یک فیلمنامه توسط زاو بروو.

THR می گوید در فیلم جدید Fletch خود را در میانه قتل های متعدد پیدا می کند ، که یکی از این افراد او را به عنوان مظنون اصلی دارد. فلت در حالی که سعی در اثبات بی گناهی خود داشت ، باید مجموعه هنری دزدیده شده نامزدش را پیدا کند ، میراثی که پس از گم شدن پدرش به دست آورد و او را مرده تصور می کند.

فیلم پیشنهادی  کارگردان بنیامین ری با Live for Films درباره The Painter And The Thief صحبت می کند

وی ادامه داد: “طول مدت فلت نسبت به مخاطبان – چه از روی کاغذ و چه از روی صفحه نمایش بزرگ – همه را سرگرم می کند و ما نمی توانیم هیجان بیشتری ببینیم که چه چیزی در قرن بیست و یکم پیچ و تاب این هنرمندان ایجاد می کند ،” بیل بلاک ، مدیرعامل Miramax در بیانیه ای گفت.

من می توانم ببینم که هام به عنوان فلچ عالی است. بدیهی است که خیلی به کیفیت فیلمنامه برای یک تریلر رمز و راز بستگی دارد ، اما من مشتاقانه منتظر هستم تا ببینم که آنها با آن چه کاری انجام می دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *