دسته‌ها
دانلود فیلم

جشنواره فیلم BFI لندن قالب جدیدی را برای سال 2020 اعلام کرد

جشنواره فیلم BFI لندن امروز با همکاری American Express برنامه های خود را برای نسخه بعدی جشنواره از 7 نشان می دهدهفتم-18هفتم اکتبر 2020. در دسترس ترین نسخه جشنواره برای مخاطبان انگلستان هنوز ، به دوستداران فیلم فرصتی داده می شود تا برای یک تجربه منحصر به فرد و خلاقانه جشنواره ، از دو نمایش زنده و دیجیتال در طول 12 روز جشنواره لذت ببرند.

این جشنواره با تطبیق با چالش های خارق العاده سال ، حداکثر 50 فیلم برتر جشنواره مجازی را در برنامه ای ارائه می دهد که به مخاطبان این فرصت را می دهد تا بهترین سینمای جدید را از سراسر دنیا ببینند و با همان بافت مخاطبان LFF را دوست دارند ، از جمله داستان ، مستند. ، انیمیشن ، تصویر متحرک هنرمندان و بازیابی کلاسیک از بایگانی های جهان. هر فیلم با یک معرفی یا پرسش و پاسخ ارائه می شود ، همچنین این برنامه طیف وسیعی از آثار و رویدادهای اضافی برای دسترسی آزاد را شامل می شود: یک برنامه بین المللی فیلم کوتاه ، گفتگوهای روی پرده با فیلمسازان و بازیگران اصلی ، سالن ها و میزگردها و نمایشگاه مجازی مجازی XR و Immersive Art.

فیلم پیشنهادی  دیزی ریدلی را در یک کلیپ جدید از Doug Liman’s Chaos Walking تماشا کنید

نمایندگان صنعت و رسانه به یک برنامه حرفه ای غنی ، که به صورت دیجیتالی نیز ارائه می شود ، دسترسی خواهند داشت.

در یکی دیگر از نوآوری های جدید ، دوازده فیلم جدید بسیار پیش بینی شده از برنامه با پیش نمایش در سراسر انگلستان ، با همکاری شبکه های سینمایی سراسر انگلستان که فیلم های مستقل و فرهنگی عالی برای همه سال ارائه می دهند ، از جمله BFI Southbank لندن ، به نمایش در می آیند.

مدیر جشنواره فیلم BFI لندن، تریسیا تاتل گفت: مانند بسیاری از رویدادهای زنده دیگر در سراسر جهان ، ما باید در پاسخ به یک بیماری همه گیر جهانی ، تغییر در نگرانی ها و محدودیت های ایمنی – برخی از افراد شناخته شده ، برخی هنوز نامشخص باشد – در برنامه های خود تغییراتی ایجاد کنیم. اما همانطور که ما این برنامه را پشت سر گذاشتیم ، شاهد اعتراضات بین المللی بین المللی نیز بودیم ، یادآوری فوری فقط در مورد چقدر برای مبارزه با نژادپرستی و نابرابری.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *