دسته‌ها
دانلود فیلم

جلد Evil Dead: The Game را ببینید

برای اولین بار دنیای Evil Dead در یک تجربه فوق العاده با بازی قهرمان ترسناک اشلی جی ویلیامز با زرق و برق دار ، با اره برقی ، دور هم جمع می شود. بازی های تیم رئیس وارد همکاری حماسی با Renaissance Pictures ، STUDIOCANAL ، شرکت سرگرمی پیشرو Metro Goldwyn Mayer (MGM) و رهبر محتوای جهانی Lionsgate شده است تا این بازی منحصر به فرد را ایجاد کند که بازیکنان را در برابر نیروهای شریر که به راه انداخته اند ، می کشاند از Necronomicon Ex-Mortis ، با مناظر و صداهای الهام گرفته از فیلم ها The Evil Dead، Evil Dead II: Dead by Dawn، و ارتش تاریکی، و همچنین STARZ اصلی “Ash vs Evil Dead”مجموعه تلویزیونی.

این جلد هنری شامل آش ، کلی ، اسکاتی و لرد آرتور است که آماده لگد زدن به الاغ Deadite است.

با هم کار کنید به عنوان یک تیم چهار بازمانده ، کاوش ، غارت ، کاردستی ، کنترل ترس خود و یافتن آثار کلیدی برای مهر و موم کردن نقض بین جهان. یا کنترل شیطان قدرتمند Kandarian را به دست بگیرید تا Ash و دوستانش را در حالی که Deadites ، محیط زیست و حتی خود بازماندگان را در اختیار دارید ، در حالی که می خواهید روح آنها را ببلعد ، شکار کنید.

فیلم پیشنهادی  اولین تصاویر از The Mandalorian Season 2 را ببینید

شگفتی های زیادی در این نبرد پرجنب و جوش علیه شر در انتظار شخصیت ها ، وحشت ، شوخ طبعی و اکشن از حق رای دادن است. نبرد در مکان های به یاد ماندنی از جمله کابین بدنام در جنگل ، با هزاران تصویر ترسناک و گفتگوی کاملاً تازه از بروس کمپبل ، زنده شده است. بیش از 25 سلاح از جمله Ash’s Gauntlet ، Boomstick و اره برقی را کشف کنید و در انواع درختان مهارت پیشرفت کنید تا در این تجربه سرگرم کننده تعاونی و PvP قدرتمندتر شوید و زنده بمانید.

Evil Dead: The Game یک عنوان چند نفره تعاونی و PvP در حال توسعه برای PC ، PlayStation Play5 ، PlayStation®4 ، Xbox Series X | S ، Xbox One و Nintendo Switch خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *